О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Жуантобе Шиелийского района Кызылординской области от 8 июня 2020 года № 605. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 июня 2020 года № 7512
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключениям Областной ономастической комиссии № 1 от 19 сентября 2019 года №1, аким сельского округа Жуантобе РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам села Алгабас сельского округа Жуантобе:
1) безымянной улице квартала № 18 наименование "Бәйтерек";
2) безымянной улице квартала № 19 наименование "Бейбітшілік";
3) безымянной улице квартала № 24 наименование "Сарыбел";
4) безымянной улице квартала № 26 имя "Бижігітов Машрап";
2. Контроль за исполнением решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жуантобе Ә. Бегайдаров

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Жуантөбе ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 8 маусымдағы № 605 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 маусымда № 7512 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 қорытындысына сәйкес Жуантөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуантөбе ауылдық округі Алғабас ауылының келесі көшелеріне:
1) №18 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Бәйтерек" атауы;
2) №19 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Бейбітшілік" атауы;
3) №24 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Сарыбел" атауы;
4) №26 кварталдағы атауы жоқ көшеге "Бижігітов Машрап" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жуантөбе ауылдық округінің әкімі Ә. Бегайдаров