Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год
Постановление акимата Мангистауской области от 12 февраля 2020 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 февраля 2020 года № 4132.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404) акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 ақпандағы № 17 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 ақпанда № 4132 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 18404 болып тіркелген) сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Калдыгул С.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Мангистауской области, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнiм сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.С. Қалдығұл) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Качакова Б.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 12 февраля 2020 года
№ 17
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б.А. Қашақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2020 жылғы 12 ақпандағы
№ 17 қаулысына қосымша
2020 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Мангистауской области от 14.10.2020 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем, голов/килограмм
Сумма субсидий, тысяч тенге
Овцеводство
1
Ведение селекционной и племенной работы: племенное маточное поголовье овец

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда Маңғыстау облысы әкімдігінің 14.10.2020 № 171 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидиялау бағыты
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидияланатын көлем, бас/ килограмм
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Қой шаруашылығы
1
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу: қойлардың асыл тұқымды аналық басы