О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата от 26 февраля 2016 года № 32/477 "О Положении о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 20 ноября 2020 года № 38/458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 ноября 2020 года № 4349
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 12 мая 2020 года № 05-10-863 Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 26 февраля 2016 года № 32/477 "О Положении о государственном учреждении "Ревизионная комиссия по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2996, опубликовано 5 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Дербисов
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 32/477 "Маңғыстау облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 38/458 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 4349 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 12 мамырдағы № 05-10-863 ақпараттық хатының негізінде Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 32/477 "Маңғыстау облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2996 болып тіркелген, 2016 жылы 5 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Дербисов
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев