О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2014 года № 15/229 "О Регламенте Мангистауского областного маслихата"
Решение Мангистауского областного маслихата от 11 декабря 2020 года № 39/481. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2020 года № 4372
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2014 года № 15/229 "О Регламенте Мангистауского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2379, опубликовано 10 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, размещение на интернет-ресурсе Мангистауского областного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Губашов
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев

Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/229 "Маңғыстау облыстық мәслихатының Регламенті туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 39/481 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 4372 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/229 "Маңғыстау облыстық мәслихатының Регламенті туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2379 болып тіркелген, 2014 жылы 10 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Губашов
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев