Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Бейнеуского района
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 28 июля 2020 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 августа 2020 года № 4263.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05.10.2021 № 312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c подпунктом 4-2) пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 8 "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148) акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05.10.2021 № 312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Бейнеуского района согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05.10.2021 № 312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии" (Нурмаганбетов Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Темирова Ж.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов
Приложение 1
к постановлению акимата
Бейнеуского района
от 28 июля 2020 года № 188
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Бейнеуского района
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05.10.2021 № 312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); внесены изменения на русском языке, текст на казахском языке не меняется постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 30.12.2021 № 377 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлениями Бейнеуского районного акимата Мангистауской области от 28.02.2023 № 27 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.10.2023 № 287 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Местарасположение
Занимаемая площадь
Период осуществ
ления торговой деятельности
Близлежащая инфраструктура
Сфера деятель
ности
Вид не стационар
ных торговых объектов
1
На перекрестках улиц С.Килыбаева и Шиланды села Бейнеу
600 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
сельскохозяйственная продукция
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
2
Перед кафе "Гүлнар" на перекрестках улиц Д.Тажиулы и Улы Жибек жолы села Бейнеу
200 квадратных метров
5 лет
Магазин "Алтын ана"
сельскохозяйст венная продукция
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
3
Напротив здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеусусервис" Бейнеуского районного акимата
200 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
4
На перекрестках улиц Б.Майлина и Сүгір Бегендікұлы (возле кафе "Аманжан") села Бейнеу
240 квадратных метров
5 лет
Магазин "Сәлем"
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
5
На расстоянии 30 метров с северной стороны мини рынка "Атамекен" села Боранкул
200 квадратных метров
5 лет
Магазин "Айгерім"
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
6
Перед магазином "Бекзат" по улице Төлеп Әнетұлы села Сарга
48 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
7
На расстоянии 20 метров напротив магазина "Әсем", расположенного по улице Егемендик села Акжигит
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
сельскохозяйст венная продукция
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
8
Между магазинами "Айжан" и "Әсел" на растоянии 50 метров от железнодорожной станции в селе Акжигит
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
сельскохозяйственная продукция
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
9
На расстоянии 70 метров возле клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района в селе Толеп
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
10
Перед клубом государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района села Сынгырлау
48 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
11
Напротив резервуара воды села Турыш
50 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
12
Напротив магазина "Мереке" в селе Сам
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
13
Между мечетью "Тәжен ата" села Тажен и зданием коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад" "Тажен" отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области
50 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
сельскохозяйст венная продукция
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
14

Бейнеу ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 188 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 тамызда № 4263 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 05.10.2021 № 312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8-бабының 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспесі жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 05.10.2021 № 312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Алып тасталды- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 05.10.2021 № 312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Бейнеу аудандық кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Т.Нұрмағанбетов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Теміровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов
Бейнеу ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 28 шілдесі
№ 188 қаулысына 1 қосымша
Бейнеу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 05.10.2021 № 312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); орыс тіліндегі мәтінге өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 30.12.2021 № 377 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 28.02.2023 № 27 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 23.10.2023 № 287 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); қаулыларымен.
Орналасу орны
Алатын алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым
Қызмет саласы
Стационарлық емес сауда объектілерінің түрі
1
Бейнеу ауылының С.Қилыбаев пен Шиланды көшелерінің қиылысында
600 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруа шылығы өнімі
автодүкен; автомат; дүңгiршек; жылжымалы сөре; шатыр (павильон).
2
Бейнеу ауылының Д. Тәжіұлы мен Ұлы Жібек жолы көшелерінің қиылысындағы "Гүлнар" кафесінің алды
200 шаршы метр
5 жыл
"Алтын ана" дүкені
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
3
Бейнеу аудандық әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бейнеусусервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимаратына қарама-қарсы
200 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
4
Бейнеу ауылының Б. Майлин мен Сүгір Бегендікұлы көшелерінің қиылысы ("Аманжан" кафесінің жанынан)
240 шаршы метр
5 жыл
"Сәлем" дүкені
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
5
Боранқұл ауылының "Атамекен" шағын базарының солтүстік бетінен 30 метр қашықтықтан
200 шаршы метр
5 жыл
"Айгерім" дүкені
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
6
Сарға ауылының Төлеп Әнетұлы көшесіндегі "Бекзат" дүкенінің алды
48 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
7
Ақжігіт ауылының Егемендік көшесінің бойында орналасқан "Әсем" дүкенінің қарсы бетінен 20 метр қашықтықтан
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
8
Ақжігіт ауылындағы теміржол станциясынан 50 метр жерде "Айжан" және "Әсел" дүкендерінің ортасы
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
9
Төлеп ауылындағы Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны клубының жанынан 70 метр қашықтықтан
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
10
Сыңғырлау ауылындағы Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының клубының алдынан
48 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
11
Тұрыш ауылындағы су резервуарына қарама-қарсы
50 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
12
Сам ауылындағы "Мереке" дүкеніне қарама-қарсы
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
13
Тәжен ауылының "Тәжен ата" мешіті мен Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Тәжен" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының арасынан
50 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
14

Возле жилого дома № 5 зоны № 1 села Есет
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реали зуется схожий ассорти мент товаров, отсутст вует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка; автомат; киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
15
Возле коммунального государственного учреждения "Комплекс "школа-ясли-сад "Есет" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области в селе Есет
20 квадратных метров
5 лет
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, отсутствует
Сельско-хозяйст
венная продук
ция
автолавка;
автомат;
киоск; выносной прилавок; палатка (павильон).
Приложение 2
к постановлению акимата
Бейнеуского акимата
от 28 июля 2020 года № 188
Маршруты размещения нестационарных торговых объектов на территории Бейнеуского района
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 05.10.2021 № 312 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Есет ауылының № 1 аймақ, №5 тұрғын үйдің жанынан
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
15
Есет ауылындағы Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Есет" "мектеп-бөбекжай" кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанынан
20 шаршы метр
5 жыл
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
ауыл шаруашылығы өнімі
автодүкен;
автомат;
дүңгiршек;
жылжымалы сөре;
шатыр (павильон).
Бейнеу ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 28 шілдесі № 188
қаулысына 2 қосымша
Бейнеу ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерінің маршруттары
Ескерту. 2-қосымша алып тасталды- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 05.10.2021 № 312 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.