О бюджетах сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 6 января 2020 года № 37/385. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 января 2020 года № 4108.
Сноска. Заголовок - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 05.10.2020 № 44/444(вводится в действие 01.01.2020).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 37/383 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4097), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 475 160,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 150 879,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 321 781,2 тысяча тенге;
2) затраты – 1 506 653,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31 493,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 493,5 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2020 - 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы шешімі
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/385 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 4108 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді- Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 05.10.2020 № 44/444 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/383 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4097 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 475 160,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 150 879,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 321 781,2 мың теңге;
2) шығындар – 1 506 653,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 493,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 493,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 31 493,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 10.12.2020 № 45/458 (вводится в действие 01.01.2020).
2. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 493,5 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 10.12.2020 № 45/458 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
4. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Ж.Тулегожаев
Секретарь Каракиянского районного маслихата А.Мееров
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е. Есенқосов).
4. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
5. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Төлеғожаев
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы А.Мееров
Қарақия аудандық мәслихатының