О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 6 января 2020 года № 37/385 "О бюджете сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 10 декабря 2020 года № 45/458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 декабря 2020 года № 4375
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 27 ноября 2020 года № 45/449 "О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 37/383 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4360), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 6 января 2020 года № 37/385 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4108, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 475 160,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 150 879,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 321 781,2 тысяча тенге;
2) затраты – 1 506 653,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31 493,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 493,5 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 493,5 тысячи тенге.";

Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/385 "2020 - 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 45/458 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 4375 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қарашадағы № 45/449 "Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/383 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4360 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4108 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 475 160,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 150 879,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 321 781,2 мың теңге;
2) шығындар – 1 506 653,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 493,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 493,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 493,5 мың теңге.";

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е. Есенқосов).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.