О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 27 января 2020 года № 35/397 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020 -2022 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 25 мая 2020 года № 38/425. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 июня 2017 года № 4221
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского районного маслихата от 12 мая 2020 года №37/418 "О внесении изменений и дополнения в решение Мангистауского районного маслихата от 13 января 2020 года №35/391 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4208), Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 27 января 2020 года №35/397 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4126, опубликовано 3 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 410 335,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –81 460,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 542,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов –1 325 332,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 452 290,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 41 955,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –41 955,3 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 35/397 "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 38/425 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 4221 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Маңғыстау аудандық маслихатының 2020 жылғы 12 мамырдағы №37/418 "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы №35/391 "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4208 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы №35/397 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4126 болып тіркелген, 2020 жылғы 3 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 410 335,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 81 460,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 542,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 325 332,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 452 290,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 41 955,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 955,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 41 955,3 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 1 189 936,7 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 442 675,9 тысяч тенге;
села Жынгылды – 101 780,2 тысячи тенге;
сельского округа Сайотес – 84 307,3 тысячи тенге;
сельского округа Тущыкудук – 67 537,3 тысячи тенге;
села Кызан – 65 595,1 тысяча тенге;
сельского округа Актобе – 71 820,3 тысячи тенге;
сельского округа Шайыр – 74 222,9 тысяч тенге;
села Жармыш – 78 895,0 тысяч тенге;
села Акшымырау – 53 152,2 тысячи тенге;
сельского округа Онды – 70 749,2 тысячи тенге;
сельского округа Шебир – 52 678,9 тысяч тенге;
сельского округа Отпан – 26 522,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Калиев Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мангистауского района Кыланова Т.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Т. Далжанов
Секретарь Мангистауского районного маслихата А. Сарбалаев
Приложение 1
к решению Мангистауского районного

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 955,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 189 936,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы - 442 675,9 мың теңге;
Жыңғылды ауылы– 101 780,2 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі - 84 307,3 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі - 67 537,3 мың теңге;
Қызан ауылы– 65 595,1 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі - 71 820,3 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі - 74 222,9 мың теңге;
Жармыш ауылы - 78 895,0 мың теңге;
Ақшымырау ауылы - 53 152,2 мың теңге;
Онды ауылдық округі- 70 749,2 мың теңге;
Шебір ауылдық округі- 52 678,9 мың теңге;
Отпан ауылдық округі - 26 522,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау ауданының әкімінің орынбасары Т.Қылаңовқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Далжанов
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А. Сарбалаев
Маңғыстау аудандық мәслихатының