О внесении изменений и дополнений в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 15 сентября 2020 года № 57/517. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 сентября 2020 года № 4294
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Мангистауского областного маслихата от 28 августа 2020 года № 37/443 "О внесении изменений в решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4283), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4111, опубликовано 21 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 659 744,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 982 624,3 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 32 043,9 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 209 584,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 17 435 492,4 тысячи тенге;
2) затраты – 24 442 402,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 98 316,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 58 672,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 156 989,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 684 341,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 684 341,0 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 827 136,0 тысяч тенге;
погашение займов – 156 989,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 194,0 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 49/464 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № 57/517 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 4294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 37/443 "Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4283 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 49/464 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4111 болып тіркелген, 2020 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 659 744,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 982 624,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 32 043,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 209 584,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 17  435 492,4 мың теңге;
2) шығындар – 24 442 402,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -98 316,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 58 672,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 156 989,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -684 341,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 684 341,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 827 136,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 156 989,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 194,0 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 2 747 346,0 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 443 286,8 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 454 021,4 тысяча тенге;
сельского округа Батыр – 263 699,7 тысяч тенге;
села Баянды – 176 838,3 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 204 161,3 тысяча тенге;
сельского округа Кызылтобе – 444 930,1 тысяч тенге;
села Мангистау – 760 408,4 тысяч тенге.";
в пункте 4:
подпункт 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
"1) 777 598 тысяч тенге – государственной адресной социальной помощи;";
подпункт 10) изложить в новой редакции следующего содержания:
"10) 360 383 тысячи тенге – реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";";
подпункты 12), 13), 14) изложить в новой редакции следующего содержания:
"12) 90 895 тысяч тенге - строительство сетей водоснабжения жилого массива Бесшокы (Мангистау-5) в селе Мангистау Мунайлинского района;
13) 366 753 тысячи тенге - строительство сетей водоснабжения сельского округа Кызылтобе;
14) 469 208 тысяч тенге - строительство сетей канализации села Мангистау;";
подпункт 19) изложить в новой редакции следующего содержания:
"19) 317 796,0 тысяч тенге – строительство 15 километров внутрисельской автомобильной дороги в селе Баянды;";
дополнить подпунктами 20), 21), 22) и 23) следующего содержания:
"20) 556 800 тысяч тенге - приобретение жилья из коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и малообеспеченных многодетных семей (67 квартир);
21) 39 770 тысяч тенге - средний ремонт автомобильной дороги "Станция Мангишлак - Карьер - 400" участок 0-5,6 километр;
22) 606 180 тысяч тенге - возмещение платежей населения по оплате коммуналных услуг в режиме черезвычайного положения в Республике Казахстан;
23) 147 661 тысяча тенге - строительство сельского клуба с библиотекой на 200 мест в сельском округе Баскудык.";
пункт 7 изложить в новой редакции следующего содержания:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующем объеме:
54 885 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки спецалистов.";
пункт 7-1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты из областного бюджета за счет средств внутренних займов в следующем объеме:
772 251 тысяча тенге – на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы.";
пункт 11 указанного решения исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 747 346,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округі – 443 286,8 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округі – 454 021,4 мың теңге;
Батыр ауылдық округі – 263 699,7 мың теңге;
Баянды ауылы – 176 838,3 мың теңге;
Дәулет ауылдық округі – 204 161,3 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округі – 444 930,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылы – 760 408,4 мың теңге.";
4 тармақта:
1) тармақша келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 777 598 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек;";
10) тармақша келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"10) 360 383 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;";
12), 13), 14) тармақшалары келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"12) 90 895 мың теңге – Мұнайлы ауданының Маңғыстау ауылында Бесшоқы (Маңғыстау-5) тұрғын үй массивінің сумен жабдықтау желілерінің құрылысы;
13) 366 753 мың теңге – Қызылтөбе ауылдық округін сумен жабдықтау желілерінің құрылысы;
14) 469 208 мың теңге – Маңғыстау ауылының кәріз желілерінің құрылысы;";
19) тармақша келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"19) 317 796,0 мың теңге – Баянды ауылында 15 шақырым ауылішілік автомобиль жолының құрылысы;";
келесідей мазмұндағы 20), 21), 22) және 23) тармақшалармен толықтырылсын:
"20) 556 800 мың теңге – халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғынжай сатып алу (67 пәтер);
21) 39 770 мың теңге – "Станция Мангишлак - Карьер - 400" автокөлік жолына орташа жөндеу 0-5,6 шаршы метр;
22) 606 180 мың теңге - Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу;
23) 147 661 мың теңге - Басқұдық ауылдық округінде 200 орындық кітапханасымен ауылдық клуб құрылысы.";
7 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:
54 885 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.";
7-1 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"7-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемде ішкі қарыздардың қаражаты есебінен облыстық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:
772 251 мың теңге – Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға.";
көрсетілген шешімнің 11 тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).
3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, временно осуществляющий полномочия секретаря Мунайлинского районного маслихата С. Битан
Приложение
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 15 сентября 2020 года № 57/517
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 14 января 2020 года № 49/464
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).
3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Мұнайлы аудандық мәслихаты
хатшысының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы С. Битан
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 57/517 шешіміне қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 49/464 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың тенге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

2. Затраты
24 442 402,1
01
Государственные услуги общего характера
850 408,2
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23 116,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 116,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
200 831,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
190 021,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 810,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
385 434,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
49 013,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
332 910,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 761,0
015
Капитальные расходы государственного органа
250,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
803,6
040
Развитие объектов государственных органов
803,6
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
105 882,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
105 882,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
134 341,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
54 046,6
013
Капитальные расходы государственного органа
295,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80 000,0
02
Оборона
13 168,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 168,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 168,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
29 586,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 994,4
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 994,4
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
24 592,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния

2. Шығыстар
24 442 402,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
850 408,2
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23 116,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 116,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
200 831,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
190 021,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 810,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
385 434,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 013,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
332 910,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 761,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
803,6
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
803,6
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
105 882,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 882,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
134 341,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 046,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
80 000,0
02
Қорғаныс
13 168,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 168,0
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
13 168,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
29 586,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 994,4
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 994,4
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
24 592,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

24 592,0
04
Образование
12 544 195,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 337 964,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
51 967,0
003
Общеобразовательное обучение
11 068 608,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
487 208,0
006
Дополнительное образование для детей
220 818,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
270 033,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28 144,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
144 228,5
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
66 957,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 017,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10 017,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
196 214,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
196 214,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 814 864,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 784 864,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 027,0
002
Программа занятости
62 612,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
44 044,0
005
Государственная адресная социальная помощь
781 592,0
006
Оказание жилищной помощи
218,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
471 362,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 497,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 719,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
49 576,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

24 592,0
04
Білім беру
12 544 195,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 337 964,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 967,0
003
Жалпы білім беру
11 068 608,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
487 208,0
006
Балаларға қосымша білім беру
220 818,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
270 033,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
28 144,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
144 228,5
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
66 957,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 017,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10 017,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
196 214,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
196 214,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 814 864,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 784 864,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 027,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
62 612,0
004
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
44 044,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
781 592,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
218,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
471 362,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 497,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 719,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
49 576,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

182 621,0
021
Капитальные расходы государственного органа
23 640,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39 046,0
050
Обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59 910,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30 000,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
30 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 102 176,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
606 180,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
606 180,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 234 383,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
132 146,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
627 578,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 917 859,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
556 800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
261 613,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 363,0
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
254 250,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
219 093,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
153 730,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
19 972,0
003
Капитальные расходы государственного органа
245,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
26 781,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
104 831,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
673,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 228,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
64 363,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
34 006,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики

182 621,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
23 640,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39 046,0
050
Қазақстан Республикасыда мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
59 910,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30 000,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
30 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 102 176,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
606 180,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
606 180,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 234 383,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
132 146,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
627 578,1
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 917 859,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
556 800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
261 613,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
7 363,0
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
254 250,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
219 093,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
153 730,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 972,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
245,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
26 781,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
104 831,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
673,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 228,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
64 363,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 006,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру