О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 27 января 2020 года № 50/468 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2020 года № 59/528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 октября 2020 года № 4328
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 15 сентября 2020 года № 57/517 "О внесении изменений и дополнений в решение Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2020 года № 49/464 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4294), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 27 января 2020 года № 50/468 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4125, опубликовано 30 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 730 505,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 644 009,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 240,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 3 080 256,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 785 352,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54 847,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 847,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 847,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 50/468 "2020 - 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 59/528 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қазанда № 4328 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № 57/517 "Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 49/464 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4294 болып тіркелген) сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 50/468 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4125 болып тіркелген, 2020 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 730 505,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 644 009,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 240,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 080 256,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 785 352,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 54 847,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 847,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі– 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 847,9 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел, сельских округов выделена субвенция в сумме 2 747 346,0 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 443 286,8 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 454 021,4 тысяча тенге;
сельского округа Батыр – 263 699,7 тысяч тенге;
села Баянды – 176 838,3 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 204 161,3 тысяча тенге;
сельского округа Кызылтобе – 444 930,1 тысяч тенге;
села Мангистау – 760 408,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию Мунайлинского района (председатель комиссии Н. Жолбаев).

"2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 747 346,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 443 286,8 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 454 021,4 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 263 699,7 мың теңге;
Баянды ауылына – 176 838,3 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 204 161,3 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 444 930,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылына – 760 408,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданының бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Жолбаев).

3. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А. Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Казахбаев
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Назар
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 21 октября 2020 года № 59/528
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 27 января 2020 года № 50/468
Бюджет сельского округа Атамекен на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

3. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Казахбаев
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Назар
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 21 қазандағы
№ 59/528 шешіміне 1 қосымша
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 27 қаңтардағы
№ 50/468 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы