О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 29 января 2020 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 февраля 2020 года № 8946
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 29 января 2020 года
№ 36
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 25 июня 2015 года № 277 (опубликовано 14 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5780).
2. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 25 июня 2015 года № 277 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 21 июня 2016 года № 288 (опубликовано 5 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6561).
3. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 25 июня 2015 года № 277 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 24 декабря 2018 года № 563 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8218).

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 36 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 8946 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Әкімдіктің
2020 жылғы 29 қаңтардағы
№ 36 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 маусымдағы № 277 қаулысы (2015 жылғы 14 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5780 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 277 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 маусымдағы № 288 қаулысы (2016 жылғы 5 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6561 болып тіркелген).
3. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 25 маусымдағы № 277 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 563 қаулысы (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8218 болып тіркелген).

4. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 2 сентября 2015 года № 371 (опубликовано 21 октября 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5919).
5. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 2 сентября 2015 года № 371 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 21 июня 2016 года № 290 (опубликовано 28 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6552).
6. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 2 сентября 2015 года № 371 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 22 февраля 2017 года № 87 (опубликовано 4 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6940).
7. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 2 сентября 2015 года № 371 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 24 декабря 2018 года № 565 (опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8225).
8. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 9 октября 2015 года № 428 (опубликовано 24 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5977).
9. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 9 октября 2015 года № 428 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 21 июня 2016 года № 289 (опубликовано 4 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6557).
10. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 9 октября 2015 года № 428 "Об утверждении регламентов государственных услуг" от 22 мая 2019 года № 212 (опубликовано 25 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8470).

4. Қостанай облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 371 қаулысы (2015 жылғы 21 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5919 болып тіркелген).
5. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 371 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 маусымдағы № 290 қаулысы (2016 жылғы 28 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6552 болып тіркелген).
6. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 371 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 22 ақпандағы № 87 қаулысы (2017 жылғы 4 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6940 болып тіркелген).
7. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 371 "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 565 қаулысы (2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8225 болып тіркелген).
8. Қостанай облысы әкімдігінің "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қазандағы № 428 қаулысы (2015 жылғы 24 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5977 болып тіркелген).
9. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 9 қазандағы № 428 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 маусымдағы № 289 қаулысы (2016 жылғы 4 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6557 болып тіркелген).
10. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 9 қазандағы № 428 "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 22 мамырдағы № 212 қаулысы (2019 жылғы 25 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8470 болып тіркелген).

11. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 21 июня 2016 года № 284 (опубликовано 26 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6546).
12. Постановление акимата Костанайской области "О внесении дополнения в постановление акимата от 21 июня 2016 года № 284 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 7 сентября 2017 года № 439 (опубликовано 9 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7225).
13. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 21 июня 2016 года № 284 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 27 июня 2018 года № 300 (опубликовано 27 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7970).
14. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" от 21 декабря 2018 года № 557 (опубликовано 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8179).
15. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 21 июня 2016 года № 284 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере семьи и детей" от 26 июля 2019 года № 302 (опубликовано 19 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8618).
16. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере среднего образования" от 21 июня 2016 года № 285 (опубликовано 4 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6555).
17. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 21 июня 2016 года № 285 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере среднего образования" от 4 июля 2018 года № 313 (опубликовано 7 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7982).

11. Қостанай облысы әкімдігінің "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 21 маусымдағы № 284 қаулысы (2016 жылғы 26 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6546 болып тіркелген).
12. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 284 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 439 қаулысы (2017 жылғы 9 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7225 болып тіркелген).
13. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 284 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2018 жылғы 27 маусымдағы № 300 қаулысы (2018 жылғы 27 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7970 болып тіркелген).
14. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 557 қаулысы (2018 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8179 болып тіркелген).
15. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 284 "Отбасы және балалар саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2019 жылғы 26 шілдедегі № 302 қаулысы (2019 жылғы 19 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8618 болып тіркелген).
16. Қостанай облысы әкімдігінің "Орта білім беру саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 21 маусымдағы № 285 қаулысы (2016 жылғы 4 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6555 болып тіркелген).
17. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 285 "Орта білім беру саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 4 шілдедегі № 313 қаулысы (2018 жылғы 7 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7982 болып тіркелген).

18. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" от 21 июня 2016 года № 286 (опубликовано 4 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6556).
19. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 21 июня 2016 года № 286 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" от 20 декабря 2016 года № 569 (опубликовано 31 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6811).
20. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 21 июня 2016 года № 286 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" от 20 мая 2019 года № 209 (опубликовано 28 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8469).
21. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" от 23 февраля 2016 года № 77 (опубликовано 11 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6234).
22. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 23 февраля 2016 года № 77 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" от 4 июля 2018 года № 314 (опубликовано 30 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7981).

18. Қостанай облысы әкімдігінің "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 21 маусымдағы № 286 қаулысы (2016 жылғы 4 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6556 болып тіркелген).
19. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 286 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 569 қаулысы (2017 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6811 болып тіркелген).
20. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 286 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 20 мамырдағы № 209 қаулысы (2019 жылғы 28 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8469 болып тіркелген).
21. Қостанай облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 23 ақпандағы № 77 қаулысы (2016 жылғы 11 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6234 болып тіркелген).
22. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 77 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 4 шілдедегі № 314 қаулысы (2018 жылғы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7981 болып тіркелген).

23. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" от 23 февраля 2016 года № 78 (опубликовано 8 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6233).
24. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 февраля 2016 года № 78 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" от 21 июня 2016 года № 287 (опубликовано 30 июля 2016 года в газете "Костанайские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6560).
25. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 23 февраля 2016 года № 78 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" от 21 мая 2018 года № 225 (опубликовано 11 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7819).
26. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 23 февраля 2016 года № 78 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального, послесреднего образования" от 30 ноября 2018 года № 530 (опубликовано 12 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8148).
27. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" от 7 августа 2017 года № 390 (опубликовано 7 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7179).
28. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 7 августа 2017 года № 390 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача направления детям с ограниченными возможностями в специальные коррекционные и другие организации для получения медицинских, специальных образовательных и специальных социальных услуг" от 12 августа 2019 года № 338 (опубликовано 19 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8619).

23. Қостанай облысы әкімдігінің "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 23 ақпандағы № 78 қаулысы (2016 жылғы 8 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6233 болып тіркелген).
24. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 78 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 21 маусымдағы № 287 қаулысы (2016 жылғы 30 шілдеде "Костанайские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6560 болып тіркелген).
25. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 78 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 21 мамырдағы № 225 қаулысы (2018 жылғы 11 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7819 болып тіркелген).
26. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 23 ақпандағы № 78 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 530 қаулысы (2018 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8148 болып тіркелген).
27. Қостанай облысы әкімдігінің "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 7 тамыздағы № 390 қаулысы (2017 жылғы 7 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7179 болып тіркелген).
28. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2017 жылғы 7 тамыздағы № 390 "Кемтар балаларға арнаулы түзеу ұйымдары мен басқа да ұйымдарға медициналық, арнаулы бiлiм және арнаулы әлеуметтiк қызметтердi алуы үшiн жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 12 тамыздағы № 338 қаулысы (2019 жылғы 19 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8619 болып тіркелген).

29. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" от 20 ноября 2017 года № 579 (опубликовано 22 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7384).
30. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 20 ноября 2017 года № 579 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" от 29 августа 2018 года № 393 (опубликовано 8 октября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8056).
31. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 20 ноября 2017 года № 579 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" от 23 июля 2019 года № 298 (опубликовано 30 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8598).
32. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" от 20 ноября 2017 года № 580 (опубликовано 22 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7377).
33. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 20 ноября 2017 года № 580 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" от 11 февраля 2019 года № 55 (опубликовано 15 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8260).

29. Қостанай облысы әкімдігінің "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 20 қарашадағы № 579 қаулысы (2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7384 болып тіркелген).
30. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 579 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 29 тамыздағы № 393 қаулысы (2018 жылғы 8 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8056 болып тіркелген).
31. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 579 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2019 жылғы 23 шілдедегі № 298 қаулысы (2019 жылғы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8598 болып тіркелген).
32. Қостанай облысы әкімдігінің "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 20 қарашадағы № 580 қаулысы (2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7377 болып тіркелген).
33. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2017 жылғы 20 қарашадағы № 580 "Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 11 ақпандағы № 55 қаулысы (2019 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8260 болып тіркелген).