О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 436 "О бюджете города Костаная на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 18 августа 2020 года № 507. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 августа 2020 года № 9389. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 436 (опубликовано 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8845) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 73106217,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35752246,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 178055,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7532505,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29643411,5 тысяч тенге;
2) затраты – 92995403,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2160923,7 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22050109,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22050109,6 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 436 "Қостанай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2020 жылғы 18 тамыздағы № 507 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 тамызда № 9389 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 436 шешіміне (2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8845 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73106217,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 35752246,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 178055,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7532505,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29643411,5 мың теңге;
2) шығындар – 92995403,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2160923,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22050109,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22050109,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2020 год в сумме 686248,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Сотников
Секретарь Костанайского городского маслихата Б. Сандыбеков
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2020 года
№ 507
Приложение 1
к решению маслихата

"7. 2020 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 686248,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Сотников
Қостанай қалалық мәслихатының хатшысы Б. Сандыбеков
Мәслихаттың
2020 жылғы 18 тамыздағы
№ 507 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың