О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 418 "О городском бюджете города Рудного на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 23 июня 2020 года № 486. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 июня 2020 года № 9286. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 418 (опубликовано 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8846) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23 423 977,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 214 118,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 714,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 161 268,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 002 877,9 тысячи тенге;
2) затраты – 25 643 474,8 тысячи тенге;";
подпункты 4), 5), 6) изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 322 524,7 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 322 524,7 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 542 021,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 542 021,6 тысячи тенге.";

Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 418 "Рудный қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2020 жылғы 23 маусымдағы № 486 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 маусымда № 9286 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 418 шешіміне (2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8846 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23 423 977,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 214 118,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 714,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 161 268,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 002 877,9 мың теңге;
2) шығындар – 25 643 474,8 мың теңге;";
4), 5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 322 524,7 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 322 524,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 542 021,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 542 021,6 мың теңге.";