О внесении изменений в решение маслихата от 10 января 2020 года № 420 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 23 октября 2020 года № 524. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 октября 2020 года № 9508. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 420 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8879) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы - 44 340,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 831,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 74,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 41 435,2 тысячи тенге;
2) затраты – 44 340,2 тысячи тенге;";
в пункте 4 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 327 311,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 29 358,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 502,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 297 451,3 тысячи тенге;
2) затраты – 333 064,8 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -5 753,5 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 420 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 524 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қазанда № 9508 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Горняцк және Қашар кенттерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 420 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8879 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 44 340,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 831,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 41 435,2 мың теңге;
2) шығындар – 44 340,2 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 327 311,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 29 358,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 502,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 297 451,3 мың теңге;
2) шығындар – 333 064,8 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 753,5 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 753,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии городского маслихата А. Сагнаев
Секретарь городского маслихата С. Байгужин
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 октября 2020 года
№ 524
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 753,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы А. Сагнаев
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин
Мәслихаттың
2020 жылғы 23 қазаны
№ 524 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың