О бюджетах поселка Октябрьский, села Красногорское города Лисаковска на 2020-2022 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14 января 2020 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2020 года № 8898. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 2, статьями 73-1, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42247,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15791,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 63,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 26393,0 тысячи тенге;
2) затраты – 633752,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 591505,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 591505,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 16.11.2020 № 442 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2020 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 21393,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Октябрьский города Лисаковска на 2020 год не установлен.
4. Утвердить бюджет села Красногорское города Лисаковска на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15146,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 500,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 14646,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15146,0 тысяч тенге;

Лисаков қаласы Октябрь кентінің, Красногор ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 383 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 8898 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексі 2-бабының 4-тармағына, 73-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42247,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15791,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 63,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26393,0 мың теңге;
2) шығындар – 633752,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 591505,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 591505,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 16.11.2020 № 442 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 21393,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2020 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
4. Лисаков қаласы Красногор ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15146,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14646,0 мың теңге;
2) шығындар – 15146,0 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 16.11.2020 № 442 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета села Красногорское города Лисаковска на 2020 год, согласно приложению 7 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии В. Писаренко
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 16.11.2020 № 442 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Красногор ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 14646,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
6. Осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес Лисаков қаласы Красногор ауылының 2020 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
7. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы В. Писаренко
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
352,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 7
к решению маслихата
от 14 января 2020 года
№ 383
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета села Красногорское города Лисаковска на 2020 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
352,0
V. Бюджеттің тапшылығы (профицит)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Мәслихаттың
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 383 шешіміне
7-қосымша
Лисаков қаласы Красногор ауылының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2020 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру