О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2020 года № 380 "О бюджете города Лисаковска на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 9 июня 2020 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2020 года № 9259. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2020-2022 годы" от 6 января 2020 года № 380 (опубликовано 9 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8868) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5551513,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2574871,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 14124,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8540,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2953978,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6210327,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1251860,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1251967,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1910674,5 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 380 "Лисаков қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 408 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 маусымда № 9259 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106–бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 380 шешіміне (2020 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8868 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5551513,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2574871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14124,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8540,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2953978,9 мың теңге;
2) шығындар – 6210327,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1251860,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1251967,8 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1910674,5 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1910674,5 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии Е. Езехель
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 9 июня 2020 года
№ 408
Приложение 1
к решению маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1910674,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы Е. Езехель
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың
2020 жылғы 9 маусымдағы
№ 408 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың