О бюджете города Лисаковска на 2021-2023 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 456. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2020 года № 9670. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьей 73 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5450348,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2914492,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 34433,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 62752,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2438671,3 тысяча тенге;
2) затраты – 5613175,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -107,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 261204,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -423924,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423924,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.12.2021 № 84 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету города Лисаковска, составляет 752229,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что на 2021 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Лисаковска в областной бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский, в сумме 23741,0 тысяча тенге.
5. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2021 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету села Красногорское, в сумме 28818,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2021 год в сумме 23266,0 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 11633,0 тысячи тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 11633,0 тысячи тенге.

Лисаков қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 456 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 9670 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 2-бабы 4-тармағына, 73-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5450348,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2914492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34433,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 62752,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2438671,3 мың теңге;
2) шығындар – 5613175,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -107,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 261204,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -423924,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423924,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.12.2021 № 84 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Лисаков қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 752229,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2021 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 23741,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2021 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен Красногор ауылының бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 28818,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. Лисаков қаласы әкімдігінің 2021 жылға арналған резерві 23266,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерв – 11633,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 11633,0 мың теңге.

7. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Лисаковска на 2021 год не установлен.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель XXІІ сессии, и.о. секретаря маслихата А. Демисенов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 456
Бюджет города Лисаковска на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 13.12.2021 № 84 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

7. Лисаков қаласының 2021 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбеген.
8. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
XXІІ сессияның төрағасы, мәслихат хатшысының м.а. А. Демисенов
Мәслихаттың
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 456 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласының 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 13.12.2021 № 84 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер