О признании утратившим силу решения маслихата
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 10 февраля 2020 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 февраля 2020 года № 8968
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Алтынсаринскому району" от 24 октября 2016 года № 49 (опубликовано 5 декабря 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6710).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Лингер
Исполняющий обязанности секретаря маслихата А. Уразбаева

Мәслихат шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 10 ақпандағы № 292 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 ақпанда № 8968 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Алтынсарин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 24 қазандағы № 49 шешімінің (2016 жылғы 5 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6710 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Лингер
Мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Уразбаева