О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 10 января 2020 года № 2 "О бюджете Денисовского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 5 марта 2020 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2020 года № 9008. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 2 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8881) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 387 769,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 977 270,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 300,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 398 199,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5 400 289,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 707,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 624,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 917,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 56 227,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56 227,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Учесть, что в бюджете района на 2020 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 12 564,1 тысячи тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 88,6 тысяч тенге;
в Национальный фонд и специальный резерв Правительства Республики Казахстан в сумме 12 472,4 тысячи тенге;
в областной бюджет в сумме 3,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель очередной семнадцатой сессии районного маслихата П. Осипенко
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 наурыздағы № 17 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 9008 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 2 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8881 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 387 769,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 977 270,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 300,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 398 199,1 мың теңге;
2) шығындар – 5 400 289,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 43 707,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 63 624,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 917,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 56 227,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 227,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 12-1-тармақпен толықтырылсын:
"12-1. 2020 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді қайтару 12 564,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 88,6 мың теңге сомасында;
Ұлттық қорға және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервiне 12 472,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 3, 1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті он жетінші сессиясының төрағасы П. Осипенко
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев
Денисов
аудандық мәслихатының