О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 10 января 2020 года № 2 "О бюджете Денисовского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 25 июня 2020 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июня 2020 года № 9299. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 2 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8881) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 5 830 720,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 921 942,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 7 300,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 896 478,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 944 145,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 707,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 624,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 917,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 157 132,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157 132,3 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 10), 11) следующего содержания:
"10) текущий ремонт футбольного поля стадиона "Автомобилист" в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;
11) возмещение платежей населению по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республики Казахстан.";
в пункте 5:
подпункт 18) исключить;
дополнить подпунктами 19) - 26) следующего содержания:
"19) ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера на территории Костанайской области;
20) реконструкцию здания под жилой дом по улице Патриса Лумумбы 43 в селе Денисовка. Инженерные сети;

Мәслихаттың 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 55 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 маусымда № 9299 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 2 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8881 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 830 720,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 921 942,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 300,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 896 478,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 944 145,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 43 707,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 63 624,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 917,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 157 132,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157 132,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 10), 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) Жұмыспен қамту 2020-2021 жылдар жол картасы шеңберінде "Автомобилист" стадионының футбол алаңын ағымдағы жөндеуге;
11) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтердің төлемі бойынша халықтың төлемақысын өтеуге.";
5-тармақта:
18) тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 19) - 26) тармақшалармен толықтырылсын:
"19) Қостанай облысының аумағындағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға;
20) Денисовка ауылында Патрис Лумумба 43 көшесіндегі ғимаратты тұрғын үй үшін реконструкциялауға. Инженерлік желілерге;

21) реконструкцию здания под жилой дом по улице Патриса Лумумбы 43 в селе Денисовка. Благоустройство;
22) назначение пособия детям с вирусом иммунодефицита человека;
23) назначение социальной помощи больным туберкулҰзом, находящимся на амбулаторном лечении;
24) приобретение масок и перчаток для общеобразовательных школ, работающих в штатном режиме;
25) текущий ремонт Ясли сада № 40 села Денисовка;
26) кредитование бюджета района для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости по проекту реконструкция здания под жилой дом по улице Патриса Лумумбы 43 в селе Денисовка. Корректировка.";
в пункте 7:
подпункт 5), 6) исключить;
дополнить подпунктами 10), 11) следующего содержания:
"10) средний ремонт улицы 50 лет Октября в селе Денисовка Денисовского района;
11) средний ремонт улицы Первомайская в селе Денисовка Денисовского района.";
в пункте 10:
подпункт 4) исключить;
дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) текущие расходы аппаратов сел и сельских округов;
6) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.";
приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

21) Денисовка ауылында Патрис Лумумба 43 көшесіндегі ғимаратты тұрғын үй үшін реконструкциялауға. Абаттандыруға;
22) адамның иммун тапшылығы вирусы бар балаларға жәрдемақы тағайындауға;
23) амбулаториялық емделуде жатқан туберкулезбен ауыратындарға әлеуметтік көмек тағайындауға;
24) штаттық режимде жұмыс істейтін жалпы білім беретін мектептер үшін маскалар мен қолғаптар сатып алуға;
25) Денисовка ауылының № 40 бөбекжай-бақшасын ағымдағы жөндеуге;
26) Денисовка ауылында Патрис Лумумба 43 көшесіндегі ғимаратты тұрғын үй үшін реконструкциялауға жобасы бойынша Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудан бюджетіне кредит беруге. Түзетуге.";
7- тармақта:
5), 6) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 10), 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы 50 лет Октября көшесін орташа жөндеуге;
11) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Первомайская көшесін орташа жөндеуге.";
10-тармақта:
4) тармақша алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) ауылдар және ауылдық округтер аппараттарының ағымдағы шығыстары;
6) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеу.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

212363,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2435904,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2383810,0
003
Общеобразовательное обучение
2306556,0
006
Дополнительное образование для детей
77254,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
52094,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
52094,0
9
Прочие услуги в области образования
69858,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
69858,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13210,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26582,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4980,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15954,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7000,0
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
2132,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
274048,7
1
Социальное обеспечение
85933,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81105,0
005
Государственная адресная социальная помощь
81105,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4828,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4828,0
2
Социальная помощь
158992,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
158992,7
002
Программа занятости
67515,0
006
Оказание жилищной помощи
2054,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23709,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
859,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35616,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

212363,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2435904,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2383810,0
003
Жалпы білім беру
2306556,0
006
Балаларға қосымша білім беру
77254,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
52094,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
52094,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
69858,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
69858,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13210,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
26582,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4980,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15954,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7000,0
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
2132,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
274048,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
85933,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81105,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
81105,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4828,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4828,0
2
Әлеуметтiк көмек
158992,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
158992,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
67515,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2054,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23709,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
859,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35616,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну