О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 277 "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 4 сентября 2020 года № 321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 сентября 2020 года № 9432. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2020- 2022 годы" от 13 января 2020 года № 277 (опубликовано 22 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8896) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Торгай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 343 953,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 179,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 329,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 335 445,0 тысяч тенге;
2) затраты – 348 632,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 4 679,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 679,6 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акшиганакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 178,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 157,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 496,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 525,1 тысяч тенге;
2) затраты – 18 178,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жаркольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 893,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 011,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 011,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 871,8 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 277 "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 321 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 қыркүйекте № 9432 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 277 шешіміне (2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8896 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Торғай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 343 953,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8179,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 329,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 335 445,0 мың теңге;
2) шығындар – 348 632,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 679,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 679,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақшығанақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 178,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 496,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 525,1 мың теңге;
2) шығындар – 18 178,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жаркөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 893,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 011,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 871,8 мың теңге;

2) затраты – 16 893,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Аралбай на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 947,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 249,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 335,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 363,3 тысяч тенге;
2) затраты – 15 947,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Албарбогетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 208,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 613,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 290,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 304,8 тысяч тенге;
2) затраты – 22 208,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Ахмет Байтұрсынұлы на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 409,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 28,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 806,2 тысяч тенге;
2) затраты – 23 409,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Акколь на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 788,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 890,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 893,2 тысяч тенге;
2) затраты – 33 788,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 16 893,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Аралбай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 947,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 249,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –335,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 363,3 мың теңге;
2) шығындар – 15 947,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Албарбөгет ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 208,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 613,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –290,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 304,8 мың теңге;
2) шығындар – 22 208,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Ахмет Байтұрсынұлы ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 409,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –28,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 806,2 мың теңге;
2) шығындар – 23 409,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Ақкөл ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 788,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –5,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 893,2 мың теңге;
2) шығындар – 33 788,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;

"23. Утвердить бюджет Шилийского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 063,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 548,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 59,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 456,8 тысяч тенге;
2) затраты – 13 063,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Л. Ражанова
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение 1
к решению маслихата

"23. Шилі ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 063,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 548,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –59,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 456,8 мың теңге;
2) шығындар – 13 063,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Ражанова
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Мәслихаттың