О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2019 года № 290 "О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 июля 2020 года № 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 июля 2020 года № 9348. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 290 (опубликовано 27 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8843) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4277665,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 949727,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9503,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1470,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3316965,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5124937,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33923,0 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 47718,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13795,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 881194,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 881194,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии П. Князев
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 шілдедегі № 336 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 шілдеде № 9348 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 шешіміне (2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8843 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4277665,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 949727,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9503,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 1470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3316965,8 мың теңге;
2) шығындар – 5124937,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33923,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47718,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13795,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 881194,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 881194,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Князев
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың

60961,7
006
Функционирование районных (городских) библиотек
41743,7
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
19218,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6253,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6253,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
59603,3
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
40337,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12712,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27625,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19266,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11848,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7418,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
44652,6
1
Сельское хозяйство
22039,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20539,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20539,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1500,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1500,0
6
Земельные отношения
13182,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13182,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13182,6
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9431,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9431,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9431,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27057,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27057,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27057,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14185,9

60961,7
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
41743,7
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
19218,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6253,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6253,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
59603,3
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
40337,3
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12712,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
27625,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19266,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11848,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7418,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
44652,6
1
Ауыл шаруашылығы
22039,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20539,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20539,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1500,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1500,0
6
Жер қатынастары
13182,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13182,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13182,6
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9431,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9431,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9431,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27057,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27057,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27057,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14185,9