О внесении изменений в решение маслихата от 26 декабря 2019 года № 290 "О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 25 ноября 2020 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 ноября 2020 года № 9591. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2020-2022 годы" от 26 декабря 2019 года № 290 (опубликовано 27 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8843) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4123847,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 949727,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6703,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4270,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3163147,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4953926,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31815,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45610,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13795,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17192,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 17192,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 879086,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 879086,3 тысяч тенге.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Досмухамбетова
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 400 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 9591 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 290 шешіміне (2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8843 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4123847,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 949727,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6703,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4270,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3163147,6 мың теңге;
2) шығындар – 4953926,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31815,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45610,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13795,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17192,0 мың теңге, оның iшiнде: қаржы активтерiн сатып алу – 17192,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 879086,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 879086,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Досмухамбетова
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
Мәслихаттың

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12712,3
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20975,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2537,2
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19166,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12248,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6918,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43555,6
1
Сельское хозяйство
22471,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20971,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20971,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1500,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1500,0
6
Земельные отношения
10464,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10464,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10464,6
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10620,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10620,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10620,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54766,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54766,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
54766,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14448,1
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
195,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
40123,0
12
Транспорт и коммуникации
1083669,4
1
Автомобильный транспорт
1083669,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12712,3
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
20975,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2537,2
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19166,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12248,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6918,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43555,6
1
Ауыл шаруашылығы
22471,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20971,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20971,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1500,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1500,0
6
Жер қатынастары
10464,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10464,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10464,6
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10620,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10620,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10620,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54766,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54766,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
54766,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14448,1
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
195,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
40123,0
12
Көлiк және коммуникация
1083669,4
1
Автомобиль көлiгi
1083669,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі