Әкімдіктің 2020 жылғы 11 ақпандағы № 19 "2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 196 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 9618 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2020 жылғы 11 ақпандағы № 19 қаулысына (2020 жылғы 18 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8974 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

О внесении изменения в постановление акимата от 11 февраля 2020 года № 19 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 8 декабря 2020 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 декабря 2020 года № 9618. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год" от 11 февраля 2020 года № 19 (опубликовано 18 февраля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8974) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;

2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Г. Бекмухамедов
Әкімдіктің
2020 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 196 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің

2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Г. Бекмухамедов
Приложение
к постановлению акимата
от 8 декабря 2020 года
№ 196
Приложение
к постановлению акимата

2020 жылғы 11 ақпандағы
№ 19 қаулысына
қосымша
2020 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік -аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Қамысты ауданы Қамысты ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Айналайын" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
45729
3 жасқа дейін -8672
3 жастан бастап-10807
2
Қамысты ауданы Қарабатыр ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ақбота" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
45
39980
3 жасқа дейін -6100
3 жастан бастап-6700
3
Қамысты ауданы Алтынсарин ауылы
"Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Қарлығаш" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
108
39475

от 11 февраля 2020 года
№ 19
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Камыстинский район село Камысты
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования акимата Камыстинского района"
140
45729
до 3-х лет –8672
от 3-х лет - 10807
2
Камыстинский район село Карабатыр
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования акимата Камыстинского района"
45
39980
до 3-х лет – 6100
от 3-х лет - 6700
3
Камыстинский район село Алтынсарино
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" отдела образования акимата Камыстинского района"
108
39475