О внесении изменений в решение маслихата от 16 января 2020 года № 469 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24 декабря 2020 года № 553. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2020 года № 9656. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 16 января 2020 года № 469 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2020-2022 годы" (опубликовано 28 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8921) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 351,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 37 192,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 90,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 243 069,5 тысяч тенге;
2) затраты – 393 498,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113 146,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –113 146,7 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Лесное на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 674,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 747,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 11 925,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 674,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 469 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 553 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 9656 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 469 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 28 қаңтарда жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8921 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280 351,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 37 192,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 90,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 243 069,5 мың теңге;
2) шығындар – 393 498,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -113 146,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113 146,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Лесное ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 674,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 747,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 925,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 674,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Тоғызақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін: