О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 361 "О районном бюджете Карасуского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 ноября 2020 года № 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 ноября 2020 года № 9593. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 361 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8853) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 379 003,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 191 461,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 6 351,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 372,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 172 819,2 тысяч тенге;
2) затраты – 8 098 080,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 161 800,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 184 775,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 975,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 51 699,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 51 699,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 932 577,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 932 577,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2020 год в сумме 7 449,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты в сумме 7 449,0 тысяч тенге.";
пункты 5-3, 5-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-3. Предусмотреть в районном бюджете сумму кредитов, выделяемых из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 1 862 786,0 тысяч тенге.
5-4. Предусмотреть в районном бюджете компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса в сумме 200 000,0 тысяч тенге, в том числе:
за счет трансфертов из республиканского бюджета 100 000,0 тысяч тенге;
за счет средств из областного бюджета 100 000,0 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 361 "Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 445 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 9593 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 361 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8853 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 379 003,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 191 461,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 351,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 372,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 172 819,2 мың теңге;
2) шығындар – 8 098 080,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 161 800,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 184 775,2 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 22 975,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 51 699,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 51 699,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 932 577,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 932 577,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қарасу ауданының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға резерві 7 449,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға 7 449,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-3, 5-4-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"5-3. Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттен бөлінген кредиттер сомасы 1 862 786,0 мың теңге сомасында көзделсін.
5-4. Аудандық бюджетте салықтық жүктеменің төмендеуіне байланысты шағын және орта бизнес субъектілері үшін шығындарды өтеу 200 000,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен 100 000,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен қаражат есебінен 100 000,0 мың теңге.";