О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 13 января 2020 года № 466. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2020 года № 8895. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы - 446237,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 152238,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 1444,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 292554,9 тысячи тенге;
2) затраты - 502207,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 55969,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 55969,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 11.11.2020 № 584 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете города Тобыл предусмотрены:
объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год, в сумме 195089,9 тысячи тенге;
возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме 0,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 02.10.2020 № 565 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы - 25155,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5261,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 87,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19807,0 тысяч тенге;
2) затраты - 26992,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1837,7 тысячи тенге;

Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 466 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 8895 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тобыл қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 446237,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 152238,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1444,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 292554,9 мың теңге;
2) шығындар - 502207,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 55969,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 55969,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 11.11.2020 № 584 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Тобыл қаласының бюджетінде:
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 195089,9 мың теңге сомасында;
пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 0,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 02.10.2020 № 565 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Айсары ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25155,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5261,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 87,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19807,0 мың теңге;
2) шығындар - 26992,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1837,7 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1837,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 02.10.2020 № 565 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Айсаринского сельского округа предусмотрены:
объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год, в сумме 19807,0 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.04.2020 № 514 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы - 32878,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2025,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 21,1 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 30831,4 тысячи тенге;
2) затраты - 32878,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 11.11.2020 № 584 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Александровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год, в сумме 25165,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 16.04.2020 № 514 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Белозерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы - 14626,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1042,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 13583,8 тысячи тенге;
2) затраты - 14626,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1837,7 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 02.10.2020 № 565 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Айсары ауылдық округінің бюджетінде:
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19807,0 мың теңге сомасында;
пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 0,2 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 16.04.2020 № 514 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Александров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32878,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2025,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 21,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 30831,4 мың теңге;
2) шығындар - 32878,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 11.11.2020 № 584 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Александров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25165,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 16.04.2020 № 514 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Белозер ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 14626,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1042,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 13583,8 мың теңге;
2) шығындар - 14626,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 – в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 11.11.2020 № 584 (вводится в действие с 01.01.2020).
32. Учесть, что в бюджете Ульяновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год, в сумме 14451,0 тысяча тенге.
33. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Д. Мирасов
Секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова
Приложение 1
к решению Костанайского
районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 11.11.2020 № 584 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2020 жылға арналған Ульянов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14451,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
33. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Мирасов
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова
Қостанай аудандық
мәслихатының