О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 460 "О районном бюджете Костанайского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 29 мая 2020 года № 535. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июня 2020 года № 9237. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 460 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8857) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 12259093,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3971086,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 21633,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 738297,3 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 7528077,5 тысячи тенге;
2) затраты - 13948943,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 353890,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 404932,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 51042,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2043739,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2043739,8 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Есментаев
Секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова
Приложение
к решению Костанайского
районного маслихата

Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 460 "Қостанай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 535 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 маусымда № 9237 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 460 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8857 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12259093,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3971086,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 21633,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 738297,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 7528077,5 мың теңге;
2) шығындар - 13948943,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 353890,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 404932,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 51042,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2043739,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2043739,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Есментаев
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова
Қостанай аудандық
мәслихатының