О внесении изменений в решение маслихата от 10 января 2020 года № 309 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 9 апреля 2020 года № 327. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 апреля 2020 года № 9115. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 309 (опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8878) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 602 640,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 811 858,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 785,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 296,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 778 701,4 тысяча тенге;
2) затраты – 4 640 337,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 746,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 882,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 136,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 442,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45 442,9 тысячи тенге;
поступления займов – 19 882,0 тысячи тенге;
погашение займов – 12 136,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 696,9 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселка, сел, сельских округов, в сумме 316 075,0 тысяч тенге, в том числе:
поселку Сарыколь – 160 020,0 тысяч тенге;
селу Барвиновка – 10 339,0 тысяч тенге;
селу Златоуст – 8 773,0 тысячи тенге;
Веселоподольскому сельскому округу – 15 162,0 тысячи тенге;
Комсомольскому сельскому округу – 40 054,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 309 "Сарыкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 327 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 9115 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 309 шешiмiне (2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8878 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 602 640,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 811 858,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 785,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 296,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 778 701,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 640 337,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 746,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19 882,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 136,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45 442,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 442,9 мың теңге;
қарыздар түсім – 19 882,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 136,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 696,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кент, ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 316 075,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Сарыкөл кентіне - 160 020,0 мың теңге;
Барвинов ауылына - 10 339,0 мың теңге;
Златоуст ауылына - 8 773,0 мың теңге;
Веселоподол ауылдық округіне - 15 162,0 мың теңге;
Комсомол ауылдық округіне - 40 054,0 мың теңге;

селу Большие Дубравы – 9 012,0 тысяч тенге;
селу Маяк – 11 193,0 тысячи тенге;
Севастопольскому сельскому округу – 12 640,0 тысяч тенге;
Тагильскому сельскому округу – 12 892,0 тысячи тенге;
селу Тимирязевка– 11 350,0 тысяч тенге;
Сорочинскому сельскому округу – 15 941,0 тысяча тенге;
селу Урожайное – 8 699,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 5 052,0 тысячи тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Большие Дубравы ауылына - 9 012,0 мың теңге;
Маяк ауылына - 11 193,0 мың теңге;
Севастополь ауылдық округіне – 12 640,0 мың теңге;
Тағыл ауылдық округіне - 12 892,0 мың теңге;
Тимирязев ауылына - 11 350,0 мың теңге;
Сорочин ауылдық округіне – 15 941,0 мың теңге;
Урожайное ауылына - 8 699,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 5 052,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.