О внесении изменений в решение маслихата от 27 января 2020 года № 317 "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 ноября 2020 года № 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 декабря 2020 года № 9607. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2020-2022 годы" от 27 января 2020 года № 317 (опубликовано 29 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8923) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 264 107,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 419,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 216 688,3 тысяч тенге;
2) затраты – 455 616,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -191 509,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 191 509,1 тысяч тенге;
поступление займов – 182 002,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 506,9 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 464,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 125,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 339 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 317 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 379 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 9607 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 317 шешiмiне (2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8923 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 264 107,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47 419,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 216 688,3 мың теңге;
2) шығындар – 455 616,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -191 509,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 191 509,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 182 002,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 506,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13 464,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 125,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 339,0 мың теңге;

пункты 14, 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Комсомольского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 14, 15 и 16 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 580,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 212,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 368,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 580,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
15. Учесть, что в бюджете Комсомольского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 32 082,0 тысяч тенге.";
приложение 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению;
пункт 24 указанного решения изложить в новой редакции:
"24. Утвердить бюджет Севастопольского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 24, 25 и 26 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 206,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 566,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 640,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 923,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -717,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 717,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 717,1 тысяч тенге.";
приложение 24 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению;
пункт 33 указанного решения изложить в новой редакции:
"33. Утвердить бюджет Сорочинского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 33, 34 и 35 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 757,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 441,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 14, 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Сарыкөл ауданының Комсомол ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 14, 15 және 16-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 580,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 212,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39 368,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 580,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
15. 2020 жылға арналған Комсомол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 32 082,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 24-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"24. Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 24, 25 және 26-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 206,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 566,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 640,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 923,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -717,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 717,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 717,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 24-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 33-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"33. Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 33, 34 және 35-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 757,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 441,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;