Об образовании избирательных участков на территории района Беимбета Майлина
Решение акима района Беимбета Майлина Костанайской области от 5 марта 2020 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2020 года № 9010.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по согласованию с избирательной комиссией района Беимбета Майлина, аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории района Беимбета Майлина, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима:
1) "Об образовании избирательных участков на территории Тарановского района" от 16 ноября 2018 года № 6 (опубликовано 19 ноября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8101);
2) "О внесении изменений в решение акима Тарановского района от 16 ноября 2018 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Тарановского района" от 4 марта 2019 года № 5 (опубликовано 19 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8282).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима района Беимбета Майлина".
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Испергенов
Приложение
к решению акима
от 5 марта 2020 года
№ 1
Избирательные участки на территории района Беимбета Майлина
Сноска. Приложение – в редакции решения акима района Беимбета Майлина Костанайской области от 09.11.2023 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Избирательный участок № 708, в границах села Павловка.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Павловка, переулок Молодежный 182/2, частный дом.
2. Избирательный участок № 710, в границах села Оренбургское.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Оренбургское, улица Набережная 19, частный дом.

Бейімбет Майлин ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімінің 2020 жылғы 5 наурыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 наурызда № 9010 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, Бейімбет Майлин ауданының сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейімбет Майлин ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Әкімнің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Таран ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 16 қарашадағы № 6 (2018 жылғы 19 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8101 болып тіркелген);
2) "Таран ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 6 "Таран ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 4 наурыздағы № 5 (2019 жылғы 19 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8282 болып тіркелген).
3. "Бейімбет Майлин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Бейімбет Майлин ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Испергенов
2020 жылғы 5 наурыздағы
№ 1 әкімнің шешіміне
қосымша
Бейімбет Майлин ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімінің 09.11.2023 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. № 708 сайлау учаскесі, Павловка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Павловка ауылы, Молодежный тұйық көшесі 182/2, жеке тұрғын үй.
2. № 710 сайлау учаскесі, Орынбор ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Орынбор ауылы, Набережная көшесі 19, жеке тұрғын үй.

3. Избирательный участок № 711, в границах села Әйет: улицы Западная 1а, 2, 3, 3а, 4-8, 8а, 9, 10, 10а, 11-21, 23, 24, 24а, 25-30, 32, 34, 40 лет Победы 4-15, 15а, 15б, 15е, 16-28, 30-32, 50 лет Октября 2, 3, 5, 10, 12, 14, Набережная 21, 23-26, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 35-37, 39-43, 43а, 44-46, 46а, 47-60, 63-67, 69-77, 79, 82, 84, 86, 86а, 87, 88, 90, 92, 94, 94а, 96-100 четная сторона, Тәуелсіздік 76-80, 82-88 четная сторона, 88а, 88б, 88в, 89, 90, 92, 94, 95-99, 103-106, 108-112, 114, 116, 118-130, 132-142 четная сторона, 142а, 148, 158, Республика 89, 94, 97-101, 103, 105, 107, 108-124, 126-133, 135-142, 144-147, 148, 150, Е. Омарова 1б, 2, 2а, 4-6, 8-11, 14, 16-18, 18а, 19-23, 23а, 24-27, 27а, 28-30, 32-34, 37-45 нечетная сторона, Мира 3, 5-8, 8а, 10, Е. Өмірзақова 1, 3-30, 32-43, 45-55 нечетная сторона, Жабағы-Батыра 74, 79-83 нечетная сторона, 85-87, 89-103, 105-113, 115, 116, Рассвет 2-18 четная сторона, Совхозная 1, 3-12, 14-20 четная сторона, Строительная 1-19, Темирбаева 1, 1а, 2-14, 16-30, 32-42, 44-54 четная сторона, Тернопольская 1, 2а, 2б, 2в, 3-6, 6а, 7, 9-25, 27.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Әйет, улица Б. Майлина 4А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Б. Майлина отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
4. Избирательный участок № 712, в границах села Әйет: улицы Восточная 1-3, 5-9, 11, 17, 19, Тәуелсіздік 1е, 1ж, 4-9, 11, 13, 14, 16, 17, 18а, 20, 22, 24-28, 30, 33, 34, 36-42, 44-47, 50, 52, 56, 61, 68, 69, Республика 1, 1а, 1б, 3-20, 22-24, 26, 30-34 четная сторона, 35, 35а, 36-39, 39а, 42, 46-53, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 68-70, 72, 74, 76-79, 82, 84, 86-88, 92, Лесопитомник 1, переулок Майлина 1-9, 11-13, Набережная 1, 1а, 1б, 5, 9, 11, 13, 14в, 15, 15а, 17а, 18, 20, 22, Болашақ 1, 3, 3а, 5, 9, 14, 15, 27-33 нечетная сторона, Жабағы-Батыра 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3-5, 7-9, 11-19, 21, 21а, 22, 22а, 23-43, 45-56, 59-67, 69-71, 73, 75, Садовая 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 4, 5а, 5б, 6-9, 11-19, 21-26, Б. Майлина 1-11 нечетная сторона, 13-18, 20, 25, 27, 33, 35, 37, Среднее Профессионально-Техническое училище 3-9, 11-13, 15, Степная 2, 3, 5-30, Тобольская 1, 1а, 2-5, 5а, 6, 8-15, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 24, 26, 28, 30-34, 37-49 нечетная сторона, 53, 55, Целинная 1-8, Южная 2-5, 5б, 6, 8-26 четная сторона, 30.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Әйет, улица Тәуелсіздік 64, здание государственного учреждения "Районный дом культуры имени Елубая Умурзакова".

3. № 711 сайлау учаскесі, Әйет ауылының шекараларында: Западная 1а, 2, 3, 3а, 4-8, 8а, 9, 10, 10а, 11-21, 23, 24, 24а, 25-30, 32, 34, 40 лет Победы 4-15, 15а, 15б, 15е, 16-28, 30-32, 50 лет Октября 2, 3, 5, 10, 12, 14, Набережная 21, 23-26, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 35-37, 39-43, 43а, 44-46, 46а, 47-60, 63-67, 69-77, 79, 82, 84, 86, 86а, 87, 88, 90, 92, 94, 94а, 96-100 жұп жағы, Тәуелсіздік 76-80, 82-88 жұп жағы, 88а, 88б, 88в, 89, 90, 92, 94, 95-99, 103-106, 108-112, 114, 116, 118-130, 132-142 жұп жағы, 142а, 148, 158, Республика 89, 94, 97-101, 103, 105, 107, 108-124, 126-133, 135-142, 144-147, 148, 150, Е. Омаров 1б, 2, 2а, 4-6, 8-11, 14, 16-18, 18а, 19-23, 23а, 24-27, 27а, 28-30, 32-34, 37-45 тақ жағы, Мир 3, 5-8, 8а, 10, Е. Өмірзақов 1, 3-30, 32-43, 45-55 тақ жағы, Жабағы-Батыр 74, 79-83 тақ жағы, 85-87, 89-103, 105-113, 115, 116, Рассвет 2-18 жұп жағы, Совхозная 1, 3-12, 14-20 жұп жағы, Строительная 1-19, Темирбаев 1, 1а, 2-14, 16-30, 32-42, 44-54 жұп жағы, Тернопольская 1, 2а, 2б, 2в, 3-6, 6а, 7, 9-25, 27 көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Әйет ауылы, Б. Майлин көшесі 4А, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Б. Майлин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
4. № 712 сайлау учаскесі, Әйет ауылының шекараларында: Восточная 1-3, 5-9, 11, 17, 19, Тәуелсіздік 1е, 1ж, 4-9, 11, 13, 14, 16, 17, 18а, 20, 22, 24-28, 30, 33, 34, 36-42, 44-47, 50, 52, 56, 61, 68, 69, Республика 1, 1а, 1б, 3-20, 22-24, 26, 30-34 жұп жағы, 35, 35а, 36-39, 39а, 42, 46-53, 57, 59, 61, 62, 64, 65, 68-70, 72, 74, 76-79, 82, 84, 86-88, 92, Лесопитомник 1, Майлин тұйық көшесі 1-9, 11-13, Набережная 1, 1а, 1б, 5, 9, 11, 13, 14в, 15, 15а, 17а, 18, 20, 22, Болашақ 1, 3, 3а, 5, 9, 14, 15, 27-33 тақ жағы, Жабағы-Батыр 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 3-5, 7-9, 11-19, 21, 21а, 22, 22а, 23-43, 45-56, 59-67, 69-71, 73, 75, Садовая 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 4, 5а, 5б, 6-9, 11-19, 21-26, Б. Майлина 1-11 тақ жағы, 13-18, 20, 25, 27, 33, 35, 37, Среднее Профессионально-Техническое училище 3-9, 11-13, 15, Степная 2, 3, 5-30, Тобольская 1, 1а, 2-5, 5а, 6, 8-15, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 22, 24, 26, 28, 30-34, 37-49 тақ жағы, 53, 55, Целинная 1-8, Южная 2-5, 5б, 6, 8-26 жұп жағы, 30 көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Әйет ауылы, Тәуелсіздік көшесі 64, "Елубай Өмірзақов атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

5. Избирательный участок № 713, в границах поселка Тобол: улицы Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 49, 51, 62, 64, 70, 88, Болашақ 20, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 122, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 50, 58, Карьерная 2, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 28, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 22, 23-27, 30, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 52, Нефтебазовская 8, 11, 12, 14-20, 22-26, 30, 32, 37, 38, 40, 42-45, 47, 49, 50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Бақыт 2-10, Панфилова 5, 6, 9, 15, 21, 23, Каменный Карьер 1-3, 5, 8, 9, Водрем – 303 частный дом 303, Ксмк 1, 3, 5, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 26, 28, 36, 38-42, 44-47, Школьный Тупик 1, 4-6, 16, 19, 27.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, поселок Тобол, улица Нефтебазовская 5, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Olzha Storage".
6. Избирательный участок № 714, в границах поселка Тобол: улицы Восточная 2а, 5, 7, 8, 9, 10-12, 15, 19а, Комсомольская 1, 2а, 5, 7, 11, 20, 21, 22, 24, 29, Юбилейная 1-9 нечетная сторона, 11-13, Титова 1, 2, 5, 7, 11-13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Тарана 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35-48, Гагарина 1-12, 14-18, 20-23, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5, 7, 9, 11, 18, 20, 22, 30, Бейбітшілік 4-10 четная сторона, 9, 18, 21, 23, 28, 42, 45, 46, 48, 49, 58, 62, 63, 66, Викторовская 2, 4, 5, 8, 14, 18, 20, 22, Достық 3, 5, 8, 9, 15, 17, 26, 31, 42, 49, 51, 52, 57, 60, 62, Тәуелсіздік 3, 6, 9, 14, 28, 29, Жеңіс 1, Элеваторная 8, 10, 13, 19, 31-43 нечетная сторона, 47-51, 53, 61, 65, 67, 69, 71, Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-30, 32-34, 35-37, 39-41, 43, 44, 47, 51, 53, 56, 58, 59, 61, ДЭУ-23 1-6, Бірлік 1-4, 4а, 5-7, 9, 11, Больничный переулок 4, 5, 6, Самал 2, 6, 10-12, 15, 22, 23, 24, 25, 30, 31.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, поселок Тобол, улица Жеңіс 10, здание коммунального государственного учреждения "Тобольская общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
7. Избирательный участок № 715, в границах поселка Тобол: улицы Станционная 3, 5, 17, 19, 23, 25, 27, 35, 35/1, Элеваторная 14, 16, 18, 24, 30, 40-66 четная сторона, 75, 81, 83, 87-95 нечетная сторона, Рабочая 4, 13, 17, 19, 23, 39, Тәуелсіздік 39, 43, 47, 49, 53, 58, 59, 64, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 97, 98, 99, 100, 104, 120-126 четная сторона, 130, 134, Тобольская 2, 4, 6, 7, 8, 10-13, 15-17, 19, 21, 24, 25, 27, 36, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 8, 11, 12, 15-18, 21, 23, 25, 32, 36-48 четная сторона, Достық 61, 62, 65а, 73, 77, 80, 88, 92, 94, 100, 102, 106-112 четная сторона, 116, 120-124 четная сторона, 128, 132, 134, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 нечетная сторона, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 50, 54-56, 59, 62, 63, 65, 66, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 5-7, 9-12, 14-29, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 63, 67-75 нечетная сторона, 79, Целинная 1, 1а, 2, 3, 5-8, 10-16, 17-19, 22-24, 26, 27, 28, 31, 32, 34-36, 38-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, Бейбітшілік 71, 71а, 90, 98, 100-124 четная сторона, 128, 134-140 четная сторона, 144, 148, 150, 152, 162, 164.

5. № 713 сайлау учаскесі, Тобыл кентінің шекараларында: Южная 4, 5, 7, 13-15, 17, 24, 25, 27-30, 34, 36, 41, 49, 51, 62, 64, 70, 88, Болашақ 20, 45, 51, 61, 64, 68, 70, 73, 78, 79, 85, 87, 91, 95, 96, 101, 103, 105-109, 110, 112, 116, 122, 132, 134, 138, Степная 3, 6, 7, 9, 12, 13, 17, 22-26, 28, 31, 32, 34-37, 50, 58, Карьерная 2, 6, 10, 12, 14, 16, 20, 21, 28, 41, Новая 5-7, 9, 12, 14, 15, 17, 22, 23-27, 30, 38, 39, 42, 44, 46, 48, 52, Нефтебазовская 8, 11, 12, 14-20, 22-26, 30, 32, 37, 38, 40, 42-45, 47, 49, 50, 52, 54-57, 59, 61, 65, Бақыт 2-10, Панфилов 5, 6, 9, 15, 21, 23, Каменный Карьер 1-3, 5, 8, 9, Водрем - 303 жеке тұрғын үй 303, Ксмк 1, 3, 5, 9, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 26, 28, 36, 38-42, 44-47, Школьный Тупик 1, 4-6, 16, 19, 27 көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті, Нефтебазовская көшесі 5, "Olzha Storage" жауапкершілік шектеулі серіктестігінің ғимараты.
6. № 714 сайлау учаскесі, Тобыл кентінің шекараларында: Восточная 2а, 5, 7, 8, 9, 10-12, 15, 19а, Комсомольская 1, 2а, 5, 7, 11, 20, 21, 22, 24, 29, Юбилейная 1-9 тақ жағы, 11-13, Титов 1, 2, 5, 7, 11-13, 15-17, 19, 22-26, 29-36, Таран 1, 2, 4, 6, 7, 11, 12, 14-19, 21-23, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 35-48, Гагарин 1-12, 14-18, 20-23, 24-26, 28-44, 46, 48, Молодежная 5, 7, 9, 11, 18, 20, 22, 30, Бейбітшілік 4-10 жұп жағы, 9, 18, 21, 23, 28, 42, 45, 46, 48, 49, 58, 62, 63, 66, Викторовская 2, 4, 5, 8, 14, 18, 20, 22, Достық 3, 5, 8, 9, 15, 17, 26, 31, 42, 49, 51, 52, 57, 60, 62, Тәуелсіздік 3, 6, 9, 14, 28, 29, Жеңіс 1, Элеваторная 8, 10, 13, 19, 31-43 тақ жағы, 47-51, 53, 61, 65, 67, 69, 71, Строительная 1, 3-6, 8-10, 11-17, 20, 22-30, 32-34, 35-37, 39-41, 43, 44, 47, 51, 53, 56, 58, 59, 61, ДЭУ-23 1-6, Бірлік 1-4, 4а, 5-7, 9, 11, Больничный тұйық көшесі 4, 5, 6, Самал 2, 6, 10-12, 15, 22, 23, 24, 25, 30, 31 көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті, Жеңіс көшесі 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Тобыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
7. № 715 сайлау учаскесі, Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 3, 5, 17, 19, 23, 25, 27, 35, 35/1, Элеваторная 14, 16, 18, 24, 30, 40-66 жұп жағы, 75, 81, 83, 87-95 тақ жағы, Рабочая 4, 13, 17, 19, 23, 39, Тәуелсіздік 39, 43, 47, 49, 53, 58, 59, 64, 71, 75, 81, 83, 85-88, 91, 95, 97, 98, 99, 100, 104, 120-126 жұп жағы, 130, 134, Тобольская 2, 4, 6, 7, 8, 10-13, 15-17, 19, 21, 24, 25, 27, 36, 37, 38, 40, 52, Кустанайская 1-4, 6, 6а, 8, 11, 12, 15-18, 21, 23, 25, 32, 36-48 жұп жағы, Достық 61, 62, 65а, 73, 77, 80, 88, 92, 94, 100, 102, 106-112 жұп жағы, 116, 120-124 жұп жағы, 128, 132, 134, 138, 140, 144, 148, Викторовская 13, 17-23 тақ жағы, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 50, 54-56, 59, 62, 63, 65, 66, 69, 73-76, 84, 90, 96, Северная 1, 5-7, 9-12, 14-29, 32, 37, 38, 40-42, 44, 46-48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 63, 67-75 тақ жағы, 79, Целинная 1, 1а, 2, 3, 5-8, 10-16, 17-19, 22-24, 26, 27, 28, 31, 32, 34-36, 38-46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 66, 68, 70, Бейбітшілік 71, 71а, 90, 98, 100-124 жұп жағы, 128, 134-140 жұп жағы, 144, 148, 150, 152, 162, 164 көшелері.

Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, поселок Тобол, улица Бейбітшілік 59, здание коммунального государственного учреждения "Тобольская общеобразовательная школа № 1 отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
8. Избирательный участок № 716, в границах поселка Тобол: улицы Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 нечетная сторона, Путейская 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 105-117 нечетная сторона, 121, 123, Бейбітшілік 77, 79, 83-113 нечетная сторона, 121, 123, 127, 153, 161-165 нечетная сторона, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 192-194, 197, 198, 203-213 нечетная сторона, 210-216 четная сторона, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 270, 272, 276, 280, 284, 286, 290, 292, 294, 298, 306, 310-318 четная сторона, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 75, Тәуелсіздік 97-107 нечетная сторона, 113-133, 137-143 нечетная сторона, 142, 147, 147а, 148, 152, 155, 157, 159, 162, 164, 166, 169, 170, 174, 177, 181, 182, 185, 186, 188, 189, 193, 195-200, 202, 204, 210, 214, 222, 228, 232, 234, 242, 248-258 четная сторона, 266, 268, Кустанайская 31, 35, 37, 39, 43-49 нечетная сторона, 60, 72, 84, 94, 96, 100, 102, Достық 79, 81, 83, 85, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 118, 150, 154, 166, 168, 176-188 четная сторона, 192, 200, 204, 208-214 четная сторона, 216, 218, Целинная 49, 57, 63, 65, 72, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91, 92, 96, 100, 102, 105, 105а, 109, 111-117 нечетная сторона, Западная 3, 6, 8-13, 15, 17-19, 20, 48, Северная 87, 95, 107, 113-117 нечетная сторона, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 139, 145-157 нечетная сторона, Викторовская 93, 95, 97, 99, 100, 103, 107, 110, 116, 117, 120, 121, 123, 128, 129, 131, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, поселок Тобол, улица Бейбітшілік 73, здание коммунального государственного учреждения "Тобольская общеобразовательная школа № 2 отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
9. Избирательный участок № 717, в границах села Смайловка.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Смайловка, улица Абая 6/1, частный дом.
10. Избирательный участок № 718, в границах села Евгеновка.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Евгеновка, улица Строительная 4, частный дом.
11. Избирательный участок № 719, в границах села Юбилейное.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Юбилейное, улица Школьная 8, здание коммунального государственного учреждения "Юбилейная общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.

Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті, Бейбітшілік көшесі 59, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданының білім бөлімінің № 1 Тобыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
8. № 716 сайлау учаскесі, Тобыл кентінің шекараларында: Станционная 31, 33, 37, 57, 59, 69-85 тақ жағы, Путейская 1а, 2-6, Элеваторная 99, 101, 105-117 тақ жағы, 121, 123, Бейбітшілік 77, 79, 83-113 тақ жағы, 121, 123, 127, 153, 161-165 тақ жағы, 166, 167, 169, 173, 174, 178, 180, 183-185, 187, 192-194, 197, 198, 203-213 тақ жағы, 210-216 жұп жағы, 228, 236, 238, 242, 244, 244а, 248, 258, 264, 268, 270, 272, 276, 280, 284, 286, 290, 292, 294, 298, 306, 310-318 жұп жағы, Рабочая 41, 43, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 65, 75, Тәуелсіздік 97-107 тақ жағы, 113-133, 137-143 тақ жағы, 142, 147, 147а, 148, 152, 155, 157, 159, 162, 164, 166, 169, 170, 174, 177, 181, 182, 185, 186, 188, 189, 193, 195-200, 202, 204, 210, 214, 222, 228, 232, 234, 242, 248-258 жұп жағы, 266, 268, Кустанайская 31, 35, 37, 39, 43-49 тақ жағы, 60, 72, 84, 94, 96, 100, 102, Достық 79, 81, 83, 85, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 111, 113, 118, 150, 154, 166, 168, 176-188 жұп жағы, 192, 200, 204, 208-214 жұп жағы, 216, 218, Целинная 49, 57, 63, 65, 72, 75, 77, 78, 80-82, 87, 91, 92, 96, 100, 102, 105, 105а, 109, 111-117 тақ жағы, Западная 3, 6, 8-13, 15, 17-19, 20, 48, Северная 87, 95, 107, 113-117 тақ жағы, 121, 123, 127, 129, 135, 137, 139, 145-157 тақ жағы, Викторовская 93, 95, 97, 99, 100, 103, 107, 110, 116, 117, 120, 121, 123, 128, 129, 131, 132, 136, 138, 143, 145, 147, 153-156, 158, 160-162, 165-170, 172-176, 178-185, 187 көшелері.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті, Бейбітшілік көшесі 73, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің № 2 Тобыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
9. № 717 сайлау учаскесі, Смайловка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Смайловка ауылы, Абай көшесі 6/1, жеке тұрғын үй.
10. № 718 сайлау учаскесі, Евгеновка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Евгеновка ауылы, Строительная көшесі 4, жеке тұрғын үй.
11. № 719 сайлау учаскесі, Юбилейное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Юбилейное ауылы, Школьная көшесі 8, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Юбилейный жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

12. Избирательный участок № 721, в границах сел Асенкритовка и Майлин.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Асенкритовка, улица Школьная 1, здание коммунального государственного учреждения "Асенкритовская общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
13. Избирательный участок № 722, в границах села Варваринка.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Варваринка, улица Центральная 13, здание коммунального государственного учреждения "Варваринская начальная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
14. Избирательный участок № 723, в границах села Кызылжар.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Кызылжар, улица Физкультурная 1, здание коммунального государственного учреждения "Кировская основная средняя школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
15. Избирательный участок № 724, в границах села Николаевка.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Николаевка, улица Комсомольская 56, здание коммунального государственного учреждения "Николаевская основная средняя школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
16. Избирательный участок № 725, в границах села Баталы.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Баталы, улица Железнодорожная, дом 18, частный дом.
17. Избирательный участок № 726, в границах села Кайындыколь.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Кайындыколь, улица Труда 1, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Е. Омарова отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
18. Избирательный участок № 727, в границах сел Аксуатское и Притобольское.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Притобольское, улица Школьная 22а, здание коммунального государственного учреждения "Притобольская основная средняя школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
19. Избирательный участок № 728, в границах села Береговое.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Береговое, улица Первомайская 14, здание коммунального государственного учреждения "Береговая общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
20. Избирательный участок № 729, в границах села Нагорное.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Нагорное, улица Рабочая 2, здание коммунального государственного учреждения "Нагорненская основная средняя школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.

12. № 721 сайлау учаскесі, Асенкритовка және Майлин ауылдарының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Асенкритовка ауылы, Школьная көшесі 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Асенкритов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
13. № 722 сайлау учаскесі, Варваринка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Варваринка ауылы, Центральная көшесі 13, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Варварин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
14. № 723 сайлау учаскесі, Қызылжар ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Қызылжар ауылы, Физкультурная көшесі 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Киров негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
15. № 724 сайлау учаскесі, Николаевка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Николаевка ауылы, Комсомольская көшесі 56, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Николаев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
16. № 725 сайлау учаскесі, Баталы ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Баталы ауылы, Железнодорожная көшесі, 18 үй, жеке тұрғын үй.
17. № 726 сайлау учаскесі, Қайындыкөл ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Қайындыкөл ауылы, Труд көшесі 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Е. Омаров атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
18. № 727 сайлау учаскесі, Ақсуат және Притобольское ауылдарының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Притобольское ауылы, Школьная көшесі 22а, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Притобол негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
19. № 728 сайлау учаскесі, Береговое ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Береговое ауылы, Первомайская көшесі 14, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Береговое жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
20. № 729 сайлау учаскесі, Нагорное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Нагорное ауылы, Рабочая көшесі 2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Нагорное негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

21. Избирательный участок № 730, в границах села Увальное.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Увальное, улица Школьная 14/2, частный дом.
22. Избирательный участок № 731, в границах села Максут.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Максут, улица Целинная 2, частный дом.
23. Избирательный участок № 732, в границах села Приозерное.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Приозерное, улица Советская 2, здание коммунального государственного учреждения "Приозерная основная средняя школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
24. Избирательный участок № 733, в границах села Апановка.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Апановка, улица Новая 59, здание коммунального государственного учреждения "Апановская основная средняя школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
25. Избирательный участок № 735, в границах сел Журавлевка, Щербиновка и Красносельское.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Красносельское, улица Красносельская 10, здание коммунального государственного учреждения "Красносельская общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
26. Избирательный участок № 737, в границах сел Майское и Приреченское.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Майское, улица Ли Ен Бем 4, здание коммунального государственного учреждения "Майская общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
27. Избирательный участок № 739, в границах села Байшуақ.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Байшуақ, улица Майлина 3, здание коммунального государственного учреждения "Набережная общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
28. Избирательный участок № 740, в границах села Набережное.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Набережное, улица Южная 1, здание коммунального государственного учреждения "Набережная начальная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.
29. Избирательный участок № 745, в границах сел Богородское и Мирное.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Богородское, улица Центральная 2, частный дом.
30. Избирательный участок № 746, в границах села Валерьяновка.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Валерьяновка, улица Школьная 36, здание коммунального государственного учреждения "Валерьяновская основная средняя школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.

21. № 730 сайлау учаскесі, Увальное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Увальное ауылы, Школьная көшесі 14/2, жеке тұрғын үй.
22. № 731 сайлау учаскесі, Мақсұт ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Мақсұт ауылы, Целинная көшесі 2, жеке тұрғын үй.
23. № 732 сайлау учаскесі, Приозерное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Приозерное ауылы, Советская көшесі 2, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Приозерный негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
24. № 733 сайлау учаскесі, Апановка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Апановка ауылы, Новая көшесі 59, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Апанов негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
25. № 735 сайлау учаскесі, Журавлевка, Щербиновка және Красносельское ауылдарының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Красносельское ауылы, Красносельская көшесі 10, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Красносельск жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
26. № 737 сайлау учаскесі, Майское және Приреченское ауылдарының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Майское ауылы, Ли Ен Бем көшесі 4, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Май жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
27. № 739 сайлау учаскесі, Байшуақ ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Байшуақ ауылы, Майлин көшесі 3, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Набережный жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
28. № 740 сайлау учаскесі, Набережное ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Набережное ауылы, Южная көшесі 1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Набережный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
29. № 745 сайлау учаскесі, Богородское және Мирное ауылдарының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Богородское ауылы, Центральная көшесі 2, жеке тұрғын үй.
30. № 746 сайлау учаскесі, Валерьяновка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Валерьяновка ауылы, Школьная көшесі 36, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданының білім бөлімінің Валерьянов негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

31. Избирательный участок № 747, в границах сел Новоильиновка и Козыревка.
Местонахождение участка: район Беимбета Майлина, село Новоильиновка, улица Школьная 35/1, здание коммунального государственного учреждения "Новоильиновская общеобразовательная школа отдела образования района Беимбета Майлина" Управления образования акимата Костанайской области.

31. № 747 сайлау учаскесі, Новоильиновка және Козыревка ауылдарының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Бейімбет Майлин ауданы, Новоильиновка ауылы, Школьная көшесі 35/1, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Новоильинов жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.