О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 442/61 "О Павлодарском городском бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 2 марта 2020 года № 457/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 марта 2020 года № 6738
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2019 года № 442/61 "О Павлодарском городском бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6684, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский городской бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 606 862 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 77 755 214 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 265 020 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 955 526 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 631 102 тысяч тенге;
2) затраты – 99 109 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 204 309 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 204 537 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 228 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 139 843 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 139 843 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 153 671 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 2 153 671 тысяч тенге.";
2) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из Павлодарского городского бюджета бюджетам поселка, сельского округа и некоторых сел в следующих объемах:
17 979 тысяч тенге – на организацию водоснабжения в поселке Ленинский, в селах Жетекши и Мойылды;
25 000 тысяч тенге – на текущий ремонт электрооборудования уличного освещения в поселке Ленинский;
37 813 тысяч тенге – на средний ремонт автомобильных дорог в селе Жетекши;
78 355 тысяч тенге – на проведение текущего ремонта автомобильных дорог в поселке Ленинский;

Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 442/61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 2 наурыздағы № 457/63 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызда № 6738 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 442/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6684 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 606 862 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 77 755 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 265 020 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 955 526 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 631 102 мың теңге;
2) шығындар – 99 109 039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 204 309 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 204 537 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 228 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 139 843 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 139 843 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 153 671 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 2 153 671 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 6 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте Павлодар қалалық бюджеттен кент, ауылдық округ және кейбір ауылдардың бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
Ленин кентінде, Жетекші және Мойылды ауылдарында сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 17 979 мың теңге;
Ленин кентіндегі көше жарығының электр жабдықтарын ағымдағы жөндеуге – 25 000 мың теңге;
Жетекші ауылындағы автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 37 813 мың теңге;
Ленин кентінде автомобиль жолдарына ағымдағы жөндеу жүргізуге – 78 355 мың теңге;

34 000 тысяч тенге – на приобретение и установку детских игровых площадок в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
12 000 тысяч тенге – на установку уличных тренажеров в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши и Мойылды;
15 000 тысяч тенге – на приобретение юрт в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
19 000 тысяч тенге – на зимнее содержание дорог в поселке Ленинский, в Кенжекольском сельском округе, в селах Жетекши, Мойылды, Павлодарское;
20 000 тысяч тенге – на текущий ремонт внутрипоселковых дорог селу Павлодарское;
10 752 тысяч тенге – на освещение улиц села Павлодарское;
7 500 тысяч тенге – на устройство мини-футбольного поля в селе Павлодарское;
2 625 тысяч тенге – на озеленение села Павлодарское;
500 тысяч тенге – на приобретение мебели для аппарата акима села Мойылды;
1 683 тысяч тенге – на обеспечение деятельности аппарата акима села Мойылды;
6 002 тысяч тенге – на текущий ремонт отопления здания ясли-сада № 20 в Кенжекольском сельском округе;
4 804 тысяч тенге – на освещение улиц в Кенжекольском сельском округе;
1 500 тысяч тенге – на оформление земельных участков в Кенжекольском сельском округе;
7 500 тысяч тенге – на изготовление и установку ограждения сельской свалки в селе Жетекши;
1 720 тысяч тенге – на обеспечение деятельности дома культуры в поселке Ленинский.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 274 961 тысяч тенге.";
4) приложения 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского
городского маслихата В. Пряхин
Секретарь Павлодарского
городского маслихата З. Мукашева
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата
от 2 марта 2020 года № 457/63
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата

Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында балалар ойын алаңдарын сатып алуға және орнатуға – 34 000 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші және Мойылды ауылдарында көше тренажерларын орнатуға – 12 000 мың теңге;
Ленин кентінде, Кенжекөл ауылдық округінде, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарында киіз үйлерді сатып алуға – 15 000 мың теңге;
Ленин кентіндегі, Кенжекөл ауылдық округіндегі, Жетекші, Мойылды, Павлодар ауылдарындағы жолдарды қысқы күтіп ұстауға – 19 000 мың теңге;
Павлодар ауылына кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеуге – 20 000 мың теңге;
Павлодар ауылының көшелерін жарықтандыруға – 10 752 мың теңге;
Павлодар ауылында мини-футбол алаңын орнатуға – 7 500 мың теңге;
Павлодар ауылын көгалдандыруға – 2 625 мың теңге;
Мойылды ауылы әкімінің аппараты үшін жиһаз сатып алуға – 500 мың теңге;
Мойылды ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге – 1 683 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі № 20 сәбилер бақшасы ғимаратының жылуын ағымдағы жөндеуге – 6 002 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округіндегі көшелерді жарықтандыруға – 4 804 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округінде жер телімдерін ресімдеуге – 1 500 мың теңге;
Жетекші ауылында ауылдық қоқыс тастайтын жерге қоршау жасауға және орнатуға – 7 500 мың теңге;
Ленин кентіндегі мәдениет үйінің қызметін қамтамасыз етуге – 1 720 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Павлодар қаласы жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 274 961 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4) көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы В. Пряхин
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
маслихатының
2020 жылғы 2 наурызы
№ 457/63 шешіміне
1- қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының

332270
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14635
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
111470
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
238060
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
761777
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
74443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
343534
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
343534
464
Отдел образования района (города областного значения)
3568
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3568
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
560267
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
560267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92212
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2278
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
41004
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
318721
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6612
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
93423
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
6017
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12669544
1
Жилищное хозяйство
6194330
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
228340
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
225340
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23190
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд

332270
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14635
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
111470
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
238060
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
761777
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
74443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
343534
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
343534
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3568
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3568
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
560267
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
560267
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92212
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2278
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
41004
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
318721
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6612
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
93423
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
6017
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12669544
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6194330
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
228340
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
225340
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23190
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу