О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 455/62 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2020 – 2022 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 3 ноября 2020 года № 529/71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 ноября 2020 года № 7015
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 455/62 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6691, опубликовано 08 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 757 482 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 551 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 219 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 743 712 тысяч тенге;
2) затраты – 761 710 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 228 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 338 385 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 858 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 214 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 329 313 тысяч тенге;
2) затраты – 341 439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 054 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 054 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" № 455/62 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 529/71 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 7015 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 - бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" № 455/62 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6691 болып тіркелген, 2020 жылғы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 757 482 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 219 мың теңге;
трансферттер түсімі – 743 712 мың теңге;
2) шығындар – 761 710 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 228 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 338 385 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 858 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214 мың теңге;
трансферттер түсімі – 329 313 мың теңге;
2) шығындар – 341 439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 054 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 054 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 341 102 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 984 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 330 118 тысяч тенге;
2) затраты – 345 274 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 172 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 172 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 246 869 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 241 658 тысяч тенге;
2) затраты – 250 190 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 321 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 321 тысяча тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 996 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148 606 тысяч тенге;
2) затраты – 149 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
6) приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского
городского маслихата С. Калижанова
Секретарь Павлодарского
городского маслихата З. Мукашева
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата

"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 341 102 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 984 мың теңге;
трансферттер түсімі –330 118 мың теңге;
2) шығындар – 345 274 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 172 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 172 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 246 869 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
трансферттер түсімі – 241 658 мың теңге;
2) шығындар – 250 190 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 321 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 321 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 608 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 996 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148 606 мың теңге;
2) шығындар – 149 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
6) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы С. Калижанова
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
маслихатының