О переименовании некоторых улиц села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу
Решение акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 1-03/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 марта 2020 года № 6772
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Жолкудук Алгабасского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу:
улицу "Мира" на улицу "Қанаш Қамзин";
улицу "Заводская" на улицу "Достық";
улицу "Сахалинская" на улицу "Шоқан Уәлиханов";
улицу "Рабочая" на улицу "Бірлік";
улицу "Степная" на улицу "Абай Құнанбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алгабасского сельского округа М. Валитов

Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Жолқұдық ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 1-03/04 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 наурызда № 6772 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Алғабас ауылдық округінің Жолқұдық ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Алғабас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Жолқұдық ауылындағы келесі көшелері:
"Мир" көшесі "Қанаш Қамзин" көшесі болып;
"Заводская" көшесі "Достық" көшесі болып;
"Сахалинская" көшесі "Шоқан Уәлиханов" көшесі болып;
"Рабочая" көшесі "Бірлік" көшесі болып;
"Степная" көшесі "Абай Құнанбаев" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округінің әкімі М. Валитов