О снятии карантина и признании утратившим силу решение акима села Шикылдак города Экибастуза от 25 ноября 2019 года № 1 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Беркат" села Шикылдак города Экибастуза"
Решение акима села Шикылдак города Экибастуза Павлодарской области от 7 февраля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 февраля 2020 года № 6727
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Экибастуза территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 декабря 2019 года № 2-04/134, аким села Шикылдак РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота, снять карантин, установленный на территории крестьянского хозяйства "Беркат" села Шикылдак города Экибастуза.
2. Признать утратившим силу решение акима села Шикылдак города Экибастуза от 25 ноября 2019 года № 1 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Беркат" села Шикылдак города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6646, опубликованное 10 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Шикылдак Г. Енсебаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Экибастузская городская территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан" Т. Жакенов
"05" февраля 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Экибастузское городское
Управление контроля качества и
безопасности товаров и услуг
Департамента контроля качества и
безопасности товаров и услуг
Павлодарской области
Комитета контроля качества и
безопасности товаров и услуг
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" К. Токатов
"05" февраля 2020 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии акимата
города Экибастуза" Е. Уразалимов

Карантинді тоқтату және Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы әкімінің 2019 жылғы 25 қарашадағы "Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы "Беркат" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы әкімінің 2020 жылғы 7 ақпандағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 ақпанда № 6727 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Екібастұз қалалық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 2-04/134 ұсынысы негізінде, Шиқылдақ ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылының "Беркат" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы әкімінің 2019 жылғы 25 қарашадағы "Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы "Беркат" шаруа қожалығының аумағында карантин белгілеу туралы" № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6646 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиқылдақ ауылының әкімі Г. Енсебаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Екібастұз
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т. Жакенов
2020 жылғы "05" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Тауарлар мен
көрсетілетін қызметтердің сапасы
мен қауіпсіздігін бақылау комитеті
Павлодар облысының тауарлар мен
көрсетілетін қызметтердің сапасы
мен қауіпсіздігін бақылау
департаментінің Екібастұз қалалық
тауарлар мен көрсетілетін
қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін
бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы К. Токатов
2020 жылғы "05" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Екібастұз қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Е. Уразалимов