Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2020 года № 7067.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Актогайского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Актогайского района К. Арынов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Актогайскому району Департамента государственных
доходов по Павлодарской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан" Б. Кусаинов

Ақтоғай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 254 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 7067 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 – бабына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі К. Арынов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Павлодар облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Ақтоғай ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы Б. Құсаинов

"27" ноября 2020 года
Утверждены
постановлением акимата
Актогайского района
Павлодарской области
от 30 ноября 2020 года
№ 254
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах по Актогайскому району
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Актогайского района Павлодарской области от 01.08.2022 № 210 (вводится в действие с 01.01.2023).
Месторасположение
Коэффициент зонирования
Актогайский сельский округ
1
село Актогай

2020 жылғы " 27 " қараша
Павлодар облысы
Ақтоғай ауданы әкімідігінің
2020 жылғы 30 қарашасы
№ 254 қаулысымен
бекітілген
Ақтоғай ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 01.08.2022 № 210 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
Ақтоғай ауылдық округі
1
Ақтоғай ауылы