Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Баянаульского района на 2021 год
Постановление Баянаульского районного акимата Павлодарской области от 7 сентября 2020 года № 277/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 сентября 2020 года № 6943. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц состоящих на учете службы пробации", акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях Баянаульского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 1;
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в организациях Баянаульского района, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Баянаульского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Баянаульского района К. Каримов
Приложение 1
к постановлению акимата
Баянаульского района
от 7 сентября 2020 года
№ 277/9
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения
свободы в организациях Баянаульского района на 2021 год
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1
Республиканское государственное учреждение "Баянаульский государственный национальный природный парк" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан

2021 жылға арналған Баянауыл ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 277/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 6943 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек Кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 7), 8) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата–анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квотасы:
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды Баянауыл ауданының ұйымдарында, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, жұмысқа орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес;
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды Баянауыл ауданының ұйымдарында, ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, жұмысқа орналастыру үшін 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл ауданының әкімі К. Каримов
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 7 қыркүйегі
№ 277/9 қаулысына
1- қосымша
2021 жылға арналған Баянауыл ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру
орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс
орындарының квотасы
Р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі

175
1
2
Приложение 2
к постановлению акимата
Баянаульского района
от 07 сентября 2020 года
№ 277/9
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в
организациях Баянаульского района на 2021 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации (единиц)
1
Республиканское государственное учреждение "Баянаульский государственный национальный природный парк" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан

175
1
2
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 07 қыркүйектегі
№ 277/9 қаулысына
2- қосымша
2021 жылға арналған Баянауыл ауданының ұйымдарында пробация қызметінің
есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
Қазақстан Республикасы Экология, геология, және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі