О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2021 – 2023 годы
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2020 года № 271-62-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2021 года № 7181. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36855 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2319 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34536 тысяч тенге;
2) затраты – 37439 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -584 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 584 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30695 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1919 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28776 тысяч тенге;
2) затраты – 30898 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -203 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 203 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40204 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1638 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 310 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38256 тысяч тенге;

2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 271-62-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 7181 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36855 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2319 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34536 мың теңге;
2) шығындар – 37439 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 584 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30695 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1919 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28776 мың теңге;
2) шығындар – 30898 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -203 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –203 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40204 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1638 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 310 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38256 мың теңге;

2) затраты – 42961 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2757 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2757 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25448 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1581 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 23867 тысяч тенге;
2) затраты – 25778 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 330 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 176961 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20563 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 156398 тысяч тенге;
2) затраты –183755 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6794 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –6794 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32697 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 783 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 31914 тысяч тенге;
2) затраты – 32969 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -272 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).

2) шығындар – 42961 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2757 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2757 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25448 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1581 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23867 мың теңге;
2) шығындар – 25778 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 330 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176961 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20563 мың теңге;
трансферттер түсімі – 156398 мың теңге;
2) шығындар – 183755 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6794 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –6794 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 – 2023 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32697 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 783 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31914 мың теңге;
2) шығындар –32969 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -272 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –272 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 495 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 149811 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1282 тысячи тенге;
поступления трансфертов –148529 тысяч тенге;
2) затраты – 151442 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1631 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1631 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31912 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –913 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30999 тысяч тенге;
2) затраты – 32955 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1043 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1043 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 18.10.2021 № 42-10-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2021 год объемы субвенций передаваемых из районного бюджета в общей сумме 375731 тысяча тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 27622 тысячи тенге;
Амангельдинский сельский округ – 28776 тысяч тенге;
Байзаковский сельский округ – 27221 тысяча тенге;
село Голубовка – 23867 тысяч тенге;
село Иртышск – 77718 тысяч тенге;
Каракудукский сельский округ – 24728 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 26815 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 33517 тысяч тенге;
село Майконыр – 23146 тысяч тенге;
Панфиловский сельский округ – 31103 тысячи тенге;
Северный сельский округ – 26019 тысяч тенге;
Селетинский сельский округ – 25199 тысяч тенге.
14. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2022 год объемы субвенций передаваемых из районного бюджета в общей сумме 363484 тысячи тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 26968 тысяч тенге;
Амангельдинский сельский округ – 27762 тысячи тенге;
Байзаковский сельский округ – 26632 тысячи тенге;
село Голубовка – 23948 тысяч тенге;
село Иртышск – 69256 тысяч тенге;
Каракудукский сельский округ – 24218 тысяч тенге;
Коскольский сельский округ – 26186 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 33973 тысячи тенге;
село Майконыр – 23193 тысячи тенге;
Панфиловский сельский округ – 30635 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 25917 тысяч тенге;
Селетинский сельский округ – 24796 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 495 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2021 – 2023 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149811 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1282 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148529 мың теңге;
2) шығындар –151442 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1631 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2021 – 2023 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31912 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 913 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30999 мың теңге;
2) шығындар – 32955 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1043 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1043 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18. 10.2021 № 42-10-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2021 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 375731 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 27622 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 28776 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 27221 мың теңге;
Голубовка ауылы – 23867 мың теңге;
Ертіс ауылы – 77718 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 24728 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 26815 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 33517 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 23146 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 31103 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 26019 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 25199 мың теңге.
14. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2022 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 363484 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 26968 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 27762 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 26632 мың теңге;
Голубовка ауылы – 23948 мың теңге;
Ертіс ауылы – 69256 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 24218 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 26186 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 33973 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 23193 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 30635 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 25917мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 24796мың теңге.

16. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населҰнных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

16. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 05.05.2021 № 27-5-7 (вводится в действие с 01.01.2021).
17. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата

Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 05.05.2021 № 27-5-7 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
18. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Ертіс аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының