О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Агашорынского сельского округа Иртышского района от 25 сентября 2020 года № 1-03-08 "Об установлении карантина на территории села Агашорын Агашорынского сельского округа Иртышского района"
Решение акима Агашорынского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 11 декабря 2020 года № 1-03-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 декабря 2020 года № 7094
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района от 23 октября 2020 года № 2-19/535, аким Агашорынского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации высокопатогенного гриппа птиц снять карантин, установленный на территории села Агашорын Агашорынского сельского округа Иртышского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Агашорынского сельского округа Иртышского района от 25 сентября 2020 года № 1-03-08 "Об установлении карантина на территории села Агашорын Агашорынского сельского округа Иртышского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6963 опубликованное 26 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Агашорынского сельского округа Н. Калиев

Карантинді тоқтату және Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі "Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі Ағашорын ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" № 1-03-08 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 1-03-11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7094 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 23 қазандағы № 2-19/535 ұсынысы негізінде, Ағашорын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі Ағашорын ауылының аумағында жоғары патогенді құс тұмауын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 25 қыркүйектегі "Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округі Ағашорын ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" № 1-03-08 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6963 болып тіркелген, 2020 жылғы 26 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ағашорын ауылдық округінің әкімі Н. Калиев