Об установлении карантина на территории участка Шубар ат Кызылжарского сельского округа города Аксу
Решение исполняющего обязанности акима Кызылжарского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 2 ноября 2020 года № 1-03/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2020 года № 7019. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 20 января 2021 года № 1-03/4
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 20.01.2021 № 1-03/4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 12 октября 2020 года № 2-19/607, исполняющий обязанности акима Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни эмфизематозного карбункула крупного рогатого скота установить карантин на территории участка Шубар ат Кызылжарского сельского округа города Аксу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Кызылжарского сельского округа М. Солтанов

Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округінің Шұбар ат учаскесінің аумағында карантин белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 2 қарашадағы № 1-03/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7019 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 1-03/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 20.01.2021 № 1-03/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 12 қазандағы № 2-19/607 ұсынысы негізінде, Қызылжар ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Қызылжар ауылдық округінің Шұбар ат учаскесінің аумағында ірі қара малдың қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы М. Солтанов