Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" № 246/51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 284/58 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7048 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Аққулы ауданының ауылдық oкругтерінің бюджеттері туралы" № 246/51 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6703 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Аққулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 394 619 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 683 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 387 936 мың теңге;
2) шығындар – 396 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1773 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1773 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Баймолдин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 046 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 571 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 44 475 мың теңге;
2) шығындар – 45 046 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2019 года № 246/51 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 20 ноября 2020 года № 284/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 ноября 2020 года № 7048
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аққулы от 27 декабря 2019 года № 246/51 "О бюджетах сельских округов района Аққулы на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6703, опубликованное 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аққулы на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 394 619 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 683 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 387 936 тысяч тенге;
2) затраты – 396 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 773 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1773 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Баймульдинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 046 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 571 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 475 тысяч тенге;
2) затраты – 45 046 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 54 177 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 966 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 480 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 52 731 мың теңге;
2) шығындар – 54 177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 072 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 443 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 745 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 27 884 мың теңге;
2) шығындар – 29 072 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қарақала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 476 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 340 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 63 281 мың теңге;
2) шығындар – 67 476 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 – 2022 жылдарға арналған Майқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 233 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 638 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 27 595 мың теңге;
2) шығындар – 28 233 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 – 2022 жылдарға арналған Малыбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 54 177 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 966 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 480 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 731 тысяч тенге;
2) затраты – 54 177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 072 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 443 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 745 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 884 тысяч тенге;
2) затраты – 29 072 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Қарақала на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 476 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 340 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 281 тысяч тенге;
2) затраты – 67 476 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Майкарагайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 233 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 638 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 595 тысяч тенге;
2) затраты – 28 233 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Малыбайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Жиеналин
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы С. Мусинова
Аққулы аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 20 қарашасы
№ 284/58 шешіміне
1- қосымша
Аққулы аудандық
мәслихатының

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджетной политики, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии маслихата района Аққулы К. Жиеналин
Cекретарь маслихата района Аққулы С. Мусинова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы
от 20 ноября 2020 года
№ 284/58
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы