О признании утратившими силу некоторых решений Майского районного маслихата
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 14 августа 2020 года № 2/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 августа 2020 года № 6920
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Майского районного маслихата:
1) решение Майского районного маслихата от 12 мая 2017 года № 2/17 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат маслихата Майского района" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5520, опубликованное 07 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) решение Майского районного маслихата от 09 ноября 2017 года № 2/21 "О внесении изменения в решение Майского районного маслихата от 12 мая 2017 года № 2/17 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения сотрудникам государственного учреждения "Аппарат маслихата Майского района" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5686, опубликованное 28 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарат маслихата Майского района".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Майского районного маслихата Н. Жумабекова
Секретарь Майского районного маслихата Г. Арынов

Май аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 тамыздағы № 2/61 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 тамызда № 6920 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы "Май аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 2/17 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5520 болып тіркелген, 2017 жылғы 07 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 09 қарашадағы "Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы "Май аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 2/17 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 2/21 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5686 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Май аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Май аудандық маслихатының сессия төрағасы Н. Жумабекова
Май аудандық маслихатының хатшысы Г. Арынов