О признании утратившим силу решения Павлодарского районного маслихата от 17 марта 2017 года № 14/97 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата Павлодарского района" и его описание"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 10 августа 2020 года № 74/332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2020 года № 6904
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата от 17 марта 2017 года № 14/97 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата Павлодарского района" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5470, опубликованное 27 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Павлодарского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского
районного маслихата К. Жетписов
Секретарь Павлодарского районного маслихата А. Шайхимов

Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы "Павлодар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 14/97 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 74/332 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 тамызда № 6904 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы "Павлодар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 14/97 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5470 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Жетписов
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы А. Шайхимов