О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 255/54 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 314/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 сентября 2020 года № 6960
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 255/54 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6692, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 358 321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 350 078 тысяч тенге;
2) затраты – 360 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 938 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 938 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 568 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 091 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 094 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 383 тысяч тенге;
2) затраты – 81 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";

Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 255/54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 314/63 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 6960 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 255/54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6692 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 358 321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 350 078 мың теңге;
2) шығындар – 360 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 938 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 938 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 568 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 091 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 094 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 383 мың теңге;
2) шығындар – 81 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";

7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 797 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 317 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 074 тысяч тенге;
2) затраты – 54 797 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 797 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 317 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 074 мың теңге;
2) шығындар – 54 797 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Успенского районного маслихата Е. Горбатюк
Секретарь Успенского районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Горбатюк
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының