О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 255/54 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 314/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 сентября 2020 года № 6960. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 255/54 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6692, опубликовано 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 358 321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 350 078 тысяч тенге;
2) затраты – 360 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 938 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 938 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 568 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 091 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 094 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 383 тысяч тенге;
2) затраты – 81 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;

Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 255/54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 314/63 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 6960 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 255/54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6692 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 358 321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 350 078 мың теңге;
2) шығындар – 360 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 938 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 938 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 568 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 091 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 094 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 383 мың теңге;
2) шығындар – 81 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 926 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 057 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 192 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 677 тысяч тенге;
2) затраты – 56 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 986 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 853 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 133 тысяч тенге;
2) затраты – 79 986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Лозовского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 833 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 328 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 525 тысяч тенге;
2) затраты – 60 833 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Конырозекского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 241 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 149 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 302 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 790 тысяч тенге;
2) затраты – 53 241 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 926 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 057 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 192 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 677 мың теңге;
2) шығындар – 56 926 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 986 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 853 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70 133 мың теңге;
2) шығындар – 79 986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Лозов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 833 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 328 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 525 мың теңге;
2) шығындар – 60 833 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қоңырөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 241 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 149 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 302 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 790 мың теңге;
2) шығындар – 53 241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Успенского районного маслихата Е. Горбатюк
Секретарь Успенского районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Горбатюк
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының