О признании утратившим силу решения Щербактинского районного маслихата от 22 июня 2015 года № 219/61 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Щербактинского района Павлодарской области"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 4 февраля 2020 года № 229/69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 февраля 2020 года № 6724
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата от 22 июня 2015 года № 219/61 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Щербактинского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4609, опубликованное 23 июля 2015 года в районных газетах "Маралды", "Трибуна").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Щербактинского районного маслихата В. Лямцев
Секретарь Щербактинского
районного маслихата С. Шпехт

Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы "Павлодар облысы Шарбақты ауданының елді мекендерінде жер телімдері үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" № 219/61 шешімінің күші жойылды деп танылсын
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 ақпандағы № 229/69 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 6724 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы "Павлодар облысы Шарбақты ауданының елді мекендерінде жер телімдері үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" № 219/61 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4609 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 шілдеде аудандық "Маралды", "Трибуна" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының заңдылық және әлеуметтік саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық
мәслихатының сессия төрағасы В. Лямцев
Шарбақты аудандық
мәслихатының хатшысы С. Шпехт