О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 227/68 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2020 – 2022 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 10 ноября 2020 года № 271/82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 ноября 2020 года № 7029
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 227/68 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6693, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 115425 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6797 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6365 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102263 тысяч тенге;
2) затраты – 115425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 50464 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1608 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46025 тысяч тенге;
2) затраты – 50464 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 227/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қарашадағы № 271/82 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қарашада № 7029 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 227/68 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6693 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115425 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6797 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6365 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102263 мың теңге;
2) шығындар – 115425 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50464 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1608 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46025 мың теңге;
2) шығындар – 50464 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 438264 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21502 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2246 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 414516 тысяч тенге;
2) затраты – 449151 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10887 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10887 тысяч тенге.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата Л. Маринко
Секретарь Щербактинского
районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата

1) кірістер – 438264 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2246 мың теңге;
трансферттер түсімі – 414516 мың теңге;
2) шығындар – 449151 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10887 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10887 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының сессия төрағасы Л. Маринко
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының