Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы
Решение внеочередной LХ сессии маслихата города Алматы VI созыва от 18 марта 2020 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 марта 2020 года № 1612.
Об определении перечня социально значимых сообщений
в городе Алматы
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата города Алматы от 30.11.2022 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.05.2022).
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и пунктом 6 Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:

Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс LХ сессиясының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 431 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 1612 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Алматы қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 189 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 1 мамырдан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлiгi туралы" Заңының 14-бабы 1-тармағының 5-тармақшасына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығымен бекітілген Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларының 6-тармағына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Определить перечень социально значимых сообщений в городе Алматы, согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Алматы от 01.12.2023 № 68 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июня 2023 года.).
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальном периодических печатных изданиях и на официальном интернет - ресурсе.

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Aлматы қаласы мәслихатының 01.12.2023 № 68 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 маусымнан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады) шешімімен.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам труда, занятости и развитию транспорта маслихата города Алматы Бадаевой Р.К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной LX-ой
сессии маслихата города
Алматы VI-го созыва
М. Грачев
Секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 18 марта 2020 года № 431
Перечень социально значимых сообщений в городе Алматы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының еңбек, жұмыспен қамту және көлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Р.К. Бадаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс LX сессиясының төрағасы
М. Грачев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
К. Казанбаев
Алматы қаласы мәслихатының
2020 жылғы 18 наурыздағы
№ 431 шешіміне
қосымша
Алматы қаласындағы әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тізбесі