О внесении изменений в решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2019 года № 420 "О бюджете города Алматы на 2020-2022 годы"
Решение внеочередной LХ сессии маслихата города Алматы VI созыва от 18 марта 2020 года № 428. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 20 марта 2020 года № 1614. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 13 декабря 2019 года № 420 "О бюджете города Алматы на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1601, опубликовано 21 декабря 2019 года в газете "Алматы ақшамы" № 152-153 и 21 декабря 2019 года в газете "Вечерний Алматы" № 152-153) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алматы на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 715 255 055,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 571 749 208,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 154 164 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 14 414 639 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 125 937 044 тысяч тенге;
2) затраты – 664 757 812,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 504 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50 348 461 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 50 794 960 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -21 355 505 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 21 355 505 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить в бюджете города расходы на государственные услуги общего характера в сумме 6 128 848 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить расходы на оборону в размере 3 534 356 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить расходы по обеспечению общественного порядка, безопасности, правовой, судебной, уголовно-исполнительной деятельности в сумме 19 396 843 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить расходы на образование в сумме 168 044 996 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

Алматы қаласы мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 420 "Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс LХ сессиясының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 428 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 1614 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты, депутаттарының бастамашылығы бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 420 "Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1601 рет санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 152-153 санында және 2019 жылғы 21 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 152-153 санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Алматы қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 715 255 055,9 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 571 749 208,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 154 164 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 414 639 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 125 937 044 мың теңге;
2) шығындар – 664 757 812,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 21 504 287 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 50 348 461 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 50 794 960 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -21 355 505 мың теңге;
6) бюджет дефицитін қаржыландыру – 21 355 505 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қала бюджетінде жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтерді қаржыландыру 6 128 848мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Қорғаныс шығындары 3 534 356 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қоғамдық тәртіпті, қауіпсіздікті, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметті қамтамасыз ету бойынша шығындар 19 396 843 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"9. Білім беру шығындары 168 044 996 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

"10. Утвердить расходы на здравоохранение в сумме 26 613 541 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить расходы на социальную помощь и социальное обеспечение в сумме 27 403 965 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить расходы на жилищно-коммунальное хозяйство в сумме 81 385 486 тысячи тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить расходы на культуру, спорт, туризм и информационное пространство в сумме 27 925 507 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить расходы на топливно-энергетический комплекс и недропользование в сумме 9 898 727 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить расходы на сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения в сумме 13 213 262 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить расходы на промышленность, архитектурную, градостроительную и строительную деятельность в сумме 4 680 913 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить расходы на транспорт и коммуникации в сумме 82 644 959 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить расходы на прочие расходы в сумме 71 562 185 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С.А. и заместителя акима города Алматы Усерова И.Е. (по согласованию).

"10. Денсаулық сақтау шығындары 26 613 541 мың теңге сомасында бекітілсін.";
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету шығындары 27 403 965 мың теңге сомасында бекітілсін.";
12-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық шығындары 81 385 486 мың теңге сомасында бекітілсін.";
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік щығындары 27 925 507 мың теңге сомасында бекітілсін.";
14-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"14. Отын-энергетика кешенiне және жер қойнауын пайдалану шығындары 9 898 727 мың теңге сомасында бекітілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"15. Ауыл шаруашылығы, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аймақтардың, қоршаған орта мен жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары шығындары 13 213 262 мың теңге сомасында бекітілсін.";
16-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"16. Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметтеріне шығындар 4 680 913 мың теңге сомасында бекітілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"17. Көлік және коммуникация шығындары 82 644 959 мың теңге сомасында бекітілсін.";
18-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"18. Басқа да шығындар 71 562 185 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Аталған шешімге 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С.А. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары І.Е. Өсеровке (келісім бойынша) жүктелсін.

88 762 407,0
003
Общеобразовательное обучение
78 778 619,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
3 940 174,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
3 600 674,0
008
Дополнительное образование для детей
2 408 940,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
34 000,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
389 943,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
389 943,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
15 655 775,0
018
Организация профессионального обучения
36 966,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
15 618 809,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
5 029,0
019
Обучение участников избирательного процесса
5 029,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
386 414,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
386 414,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 821 041,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 821 041,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
91 748,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
91 748,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
11 203 781,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
346 884,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
438 763,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
3 801 630,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
574 373,0
011
Капитальные расходы государственного органа
20 300,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
432 365,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
182 588,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

88 762 407,0
003
Жалпы білім беру
78 778 619,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
3 940 174,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
3 600 674,0
008
Балаларға қосымша білім беру
2 408 940,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
34 000,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
389 943,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
389 943,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
15 655 775,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
36 966,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
15 618 809,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
5 029,0
019
Сайлау процесіне қатысушыларды оқыту
5 029,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
386 414,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
386 414,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 821 041,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
4 821 041,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
91 748,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
91 748,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
11 203 781,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
346 884,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
438 763,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 801 630,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
574 373,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 300,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
432 365,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
182 588,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

305 065,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 863,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 093 950,0
05
Здравоохранение
26 613 541,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
912 349,0
009
Сейсмоусиление объектов общественного здоровья в городе Алматы
338 993,0
038
Строительство и реконструкция объектов общественного здоровья
573 356,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
1 925 910,0
005
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, приобретенных на условиях финансового лизинга
122 985,0
006
Услуги по охране материнства и детства
243 567,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
198 190,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 360 646,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
522,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
2 877 235,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 877 235,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
341 566,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
341 566,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
36 304,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
36 304,0
322
Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы
20 520 177,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья
219 462,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
53 767,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 324,0
018
Информационно-аналитические услуги в области общественного здоровья
134 749,0
030
Капитальные расходы государственного органа
563,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья

305 065,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 863,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 093 950,0
05
Денсаулық сақтау
26 613 541,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
912 349,0
009
Алматы қаласында қоғамдық денсаулық объектілерін сейсмикалық күшейту
338 993,0
038
Қоғамдық деңсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
573 356,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
1 925 910,0
005
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік бойынша лизинг төлемдерін өтеу
122 985,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
243 567,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
198 190,0
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 360 646,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
522,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
2 877 235,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 877 235,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
341 566,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
341 566,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
36 304,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
36 304,0
322
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы
20 520 177,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
219 462,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
53 767,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 324,0
018
Қоғамдық денсаулық саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
134 749,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
563,0
033
Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары

20 106 312,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
27 403 965,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
87 025,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального благосостояния
87 025,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
8 070 686,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
768 231,0
006
Государственная адресная социальная помощь
5 023 626,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 182 950,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
373 916,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
720 463,0
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1 500,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 157 017,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 050 378,0
037
Социальная реабилитация
106 639,0
123
Аппарат акима района в городе
614 219,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
614 219,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
4 167 767,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 167 767,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
9 427 349,0
003
Программа занятости
2 336 324,0
007
Оказание жилищной помощи
77 900,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 243 620,0
009
Социальная поддержка инвалидов
2 196 333,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

20 106 312,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
27 403 965,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
87 025,0
039
Әлеуметтік әл-ауқат объектілерін салу және реконструкциялау
87 025,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
8 070 686,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
768 231,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 023 626,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 182 950,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
373 916,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
720 463,0
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1 500,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 157 017,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 050 378,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
106 639,0
123
Қаладағы аудан әкімінің аппараты
614 219,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
614 219,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
4 167 767,0
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 167 767,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
9 427 349,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 336 324,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
77 900,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 243 620,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
2 196 333,0
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

1 690 661,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
193 751,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
296 585,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
392 175,0
325
Управление общественного развития города республиканского значения, столицы
40 537,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
40 537,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
150 000,0
031
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
150 000,0
327
Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы
3 689 365,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции
980 103,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
32 432,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 272 932,0
026
Капитальные расходы государственного органа
13 800,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
93 479,0
045
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
950 490,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
257 355,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
88 774,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
81 385 486,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
24 865 685,0
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11 829 372,0
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 551 836,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 484 477,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
723 227,0
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
723 227,0
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
492 065,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, обеспечения безопасной эксплуатации опасных технических устройств на местном уровне
442 065,0
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов

1 690 661,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
193 751,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
296 585,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
392 175,0
325
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы
40 537,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
40 537,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
150 000,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
150 000,0
327
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы
3 689 365,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
980 103,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
32 432,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 272 932,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 800,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
93 479,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
950 490,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
257 355,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
88 774,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
81 385 486,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
24 865 685,0
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11 829 372,0
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 551 836,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
6 484 477,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
723 227,0
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
723 227,0
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
492 065,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй және техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
442 065,0
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау

4 653 268,0
011
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4 500,0
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
157 359,0
016
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
60 450,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600,0
022
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073,0
034
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
601,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
9 117,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
801,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
575 914,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
240 700,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 425 153,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
631 309,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
631 309,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
7 699 476,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды и развития зеленой экономики на местном уровне
195 851,0
004
Мероприятия по оздоровлению окружающей среды
3 058 339,0
005
Развитие объектов экосистемы
3 069 523,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
514 275,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
861 488,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
229 209,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
229 209,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 680 913,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
239 934,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства

4 653 268,0
011
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 500,0
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
157 359,0
016
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
60 450,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600,0
022
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073,0
034
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
601,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
9 117,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
801,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
575 914,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
240 700,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 425 153,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
631 309,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
631 309,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
7 699 476,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау және жасыл экономиканы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
195 851,0
004
Қоршаған ортаны сауықтыру бойынша іс-шаралар
3 058 339,0
005
Экожүйе объектілерін дамыту
3 069 523,0
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
514 275,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
861 488,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
229 209,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
229 209,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 680 913,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
239 934,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

239 934,0
319
Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы
4 114 295,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
467 633,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
3 646 662,0
324
Управление градостроительного контроля города республиканского значения, столицы
326 684,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере градостроительного и земельного контроля
322 104,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4 580,0
12
Транспорт и коммуникации
65 157 904,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
36 449 458,0
007
Развитие транспортной инфраструктуры
21 281 160,0
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
15 168 298,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
28 708 446,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
297 553,0
003
Капитальные расходы государственного органа
400,0
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
5 055 980,0
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
20 707 818,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
2 646 695,0
13
Прочие
38 254 280,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
1 435 268,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 435 268,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
553 273,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
553 273,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
6 246 068,0
005
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
955 987,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
4 756 083,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
372 645,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

239 934,0
319
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы
4 114 295,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
467 633,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
3 646 662,0
324
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қала құрылысын бақылау басқармасы
326 684,0
001
Жергілікті мемлекеттік қала құрылысы және жерді бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
322 104,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 580,0
12
Көлiк және коммуникация
65 157 904,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
36 449 458,0
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
21 281 160,0
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 168 298,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
28 708 446,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
297 553,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400,0
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
5 055 980,0
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
20 707 818,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
2 646 695,0
13
Басқалар
38 254 280,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
1 435 268,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 435 268,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
553 273,0
020
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
553 273,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
6 246 068,0
005
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
955 987,0
017
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 756 083,0
018
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
372 645,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру

101 353,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
60 000,0
314
Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы
5 660 559,0
031
Строительство комплекса административных зданий
5 660 559,0
315
Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы
1 827 837,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 827 837,0
316
Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы
4 579 562,0
022
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2025 года
2 121 065,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 458 497,0
317
Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы
2 252 765,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 252 765,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
12 800 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
800 000,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
12 000 000,0
323
Управление спорта города республиканского значения, столицы
1 266 261,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 266 261,0
326
Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы
1 005 268,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, инвестиций и сельского хозяйства, ветеринарии
420 047,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
585 221,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
627 419,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
627 419,0
14
Обслуживание долга
44 756,0
320
Управление стратегии и бюджета города республиканского значения, столицы
44 756,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
40 381,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

101 353,0
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
60 000,0
314
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы
5 660 559,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
5 660 559,0
315
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы
1 827 837,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 827 837,0
316
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы
4 579 562,0
022
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
2 121 065,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 458 497,0
317
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы
2 252 765,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 252 765,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
12 800 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
800 000,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
12 000 000,0
323
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы
1 266 261,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 266 261,0
326
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы
1 005 268,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, инвестициялар және ауыл шаруашылық, ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
420 047,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
585 221,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
627 419,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
627 419,0
14
Борышқа қызмет көрсету
44 756,0
320
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың стратегия және бюджет басқармасы
44 756,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
40 381,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

26 503 145,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
26 503 145,0
319
Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы
223 454,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
223 454,0
321
Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы
2 254 000,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2 254 000,0
06
Поступления от продажи финансовых активов государства
446 499,0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
446 499,0
02
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
162 753,0
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
283 746,0
V. Дефицит бюджета
-21 355 505,0
VI. Финансирование дефицита бюджета
21 355 505,0

26 503 145,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
26 503 145,0
319
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы
223 454,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
223 454,0
321
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы
2 254 000,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2 254 000,0
06
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
446 499,0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
446 499,0
02
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
162 753,0
05
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
283 746,0
V. Бюджеттік дефицит
-21 355 505,0
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
21 355 505,0