Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2024 годы
Постановление акимата города Алматы от 8 сентября 2020 года № 3/355. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 сентября 2020 года № 1635
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", руководствуясь приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2020-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению
Аким города Алматы
от 8 сентября 2020 года
№ 3/355
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров
с техническим и профессиональным, послесредним образованием
на 2020-2024 годы
Наименование учебного заведения
Код и название специальностей
на 2020-2024 годы
Средняя стоимость расходов на обучение одного обучающегося в год (тенге)
Все-
го уча-
щих-
ся
в том числе
на базе 9 классов (язык обучения)
на базе 11 классов (язык обучения)
Администратор бюджетной программы – Управление образования города Алматы
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж сервисного обслуживания" Управления образования города Алматы
0508000 - Организация питания
50
25 (казахский)
25 (русский)

2020-2024 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 3/355 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 қыркүйекте № 1635 болып тіркелді
2020-2024 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі
білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру
тапсырысын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрiнiң 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес 2020-2024 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласының әкімі
2020 жылғы 8 қыркүйегі
№ 3/355
қаулысына 1-қосымша
2020-2024 жылдарға техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі
білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Мамандықтың коды мен атауы
2020 - 2024 жылдарға
Бір жылда бір оқушыны оқытуға кететін орташа шығын бағасы (теңге)
Барлық оқушылар
соның ішінде
9 сынып базасында (оқу тілі)
11 сынып базасында (оқу тілі)
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі - Алматы қаласы Білім басқармасы
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдастыру
50
25 (қазақша)
25 (орысша)